Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Adam Lewoczko
Bartosz Ignaczak
Niestety porażką zakończył się niedzielny mecz ligowy naszych juniorów.
Spotkanie z Lubońskim Klubem Sportowym było dobrym i zaciętym widowiskiem piłkarskim.Po strzeleniu bramki w 17 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie 1-0. Strzelcem gola był Adam Lewoczko,który wykorzystał długie podanie z głębi pola i precyzyjnym strzałem przelobował bramkarza gospodarzy.Niestety seria błędów naszych obrońców kosztowała nas stratę gola na 1-1 i pierwsza cześć meczu zakończyła się własnie takim wynikiem.Drugą połowę meczu lepiej rozpoczęli lubonianie,którzy zdobyli bramkę na 2-1,a kilkanaście minut później wykorzystali rzut karny po faula Łukasza Sieradzkiego we własnym polu karnym.Nasi zawodnicy jednak się nie załamali i próbowali odrobić stratę co przyniosło bramkę na 3-2 a strzelcem był wprowadzony po przerwie Bartosz Ignaczak.Do końca meczu już jednak nie udało doprowadzić do remisu i ponieśliśmy pierwszą porażkę w sezonie.
Za tydzień w sobotę zagramy na swoim boisku o godzinie 12:00 z Kopernikiem Poznań.