730 992 150 akademia@rbsport.pl

II liga okręgowa,Młodzik D-1
ORŁY KOMORNIKI -RED BOX POZNAŃ 2-1 (1-0)

Niestety bardzo pechową porażką zakończył się sobotni mecz naszych młodzików w Komornikach z zespołem Orłów.Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando gospodarzy,którzy uzyskali przewagę w środkowej strefie boiska co przyniosło im bramkę na 1-0 pod koniec pierwszej połowy.Jednak w przerwie nasi zawodnicy bardzo się mobilizowali na drugą cześć spotkania i zapowiedzieli walkę o punkty i zdobycie bramki.Trzeba przyznać,iż obietnice nie były bez pokrycia,ponieważ druga odsłona meczu przyniosła już naszemu zespołowi kilka sytuacji strzeleckich.Jednak udało się wykorzystać tylko jedną doprowadzając do remisu 1-1.Gdy wydawało się,iż mecz zakończy się remisem w ostatniej minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy!
Niestety naszej bramkarce Oliwi Szatkowskiej nie udało się wyłapać strzału zawodnika Orłów z rzutu karnego i przegraliśmy mecz 1-2!

Za tydzień na zakończenie sezonu zagramy na własnym boisku z zespołem Obry Zbąszyń.