Terminarz:

GODZ. ROCZNIK 2007 B.
09:00 Red Box Suchy Las – SMP Wichniarek A
09:25 Ellite Goal Poznań – Red Box Poznań A
09:50 SP Luboń – Rokita Rokietnica A
10:15 Red Box Suchy Las – Red Box Poznań A
10:40 SPWP Września – Warta Poznań A
11:05 Ellite Goal Poznań – SMP Wichniarek A
11:30 SPWP Września – SP Luboń A
11:55 Red Box Poznań – SMP Wichniarek A
12:20 RM Team – Rokita Rokietnica A
12:45 Red Box Suchy Las – Ellite Goal Poznań A
13:10 Warta Poznań – RM Team A

 

 

 

 

 

 

 

GODZ. ROCZNIK 2010 – EKSTRALIGA B.
09:00 Szkółka Gniezno – Warta Poznań B
09:25 Lechia Kostrzyn – Canarinhos Skórzewo B
09:50 SMP Wichniarek – UKS Śrem B
10:15 SPWP Września I – Canarinhos Skórzewo B
10:40 SMP Wichniarek – SPWP Września II B
11:05 TPS Winogrady – UKS Śrem B
11:30 SPWP Września I – Warta Poznań B
11:55 SPWP Września II – TPS Winogrady B
12:20 Szkółka Gniezno – UKS Śrem B
12:45 Lechia Kostrzyn – Orły Komorniki B
13:10 Lechia Kostrzyn – Warta Poznań B
13:35 TPS Winogrady – Orły Komorniki B

 

 

 

 

 

 

GODZ. ROCZNIK 2011 B.
09:00 UKS Śrem II – Lotnik Poznań C
09:25 UKS Śrem I – Wielkopolska Komorniki C
09:50 Warta Poznań II – UKS Śrem II C
10:15 Warta Poznań I – UKS Śrem I C
10:40 SPWP Września – UKS Talent I C
11:05 KKS Jurand Koziegłowy – Lotnik Poznań C
11:30 SPWP Września – Wielkopolska Komorniki C
11:55 UKS Talent II – KKS Jurand Koziegłowy C
12:20 UKS Talent I – Warta Poznań I C
12:45 UKS Talent II – Warta Poznań II C

 

 

Tabela:

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 07 – SPWP Września 12 30 47-7 (+40)
2. 07 – RM Team 12 30 57-7 (+50)
3. 07 – Warta Poznań 12 27 41-7 (+34)
4. 07 – SP Luboń 12 18 27-35 (-8)
5. 07 – Rokita Rokietnica 12 11 20-37 (-17)
6. 07 – Red Box Suchy Las 11 14 21-29 (-8)
7. 07 – Ellite Goal Poznań 11 10 7-36 (-29)
8. 07 – SMP Wichniarek 11 7 13-44 (-31)
9. 07 – Red Box Poznań 11 4 9-40 (-31)
Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 08 – Szkółka Gniezno 10 27 31-8 (+23)
2. 08 – SPWP Września I 10 20 44-9 (+35)
3. 08 – Rokita Rokietnica 10 18 24-11 (+13)
4. 08 – SP Luboń 10 15 41-13 (+28)
5. 08 – SPWP Września II 10 19 40-16 (+24)
6. 08 – Red Box Suchy Las 10 9 15-43 (-28)
7. 08 – Copernicus 10 9 16-45 (-29)
8. 08 – UKS Talent 10 0 7-73 (-66)

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 09 – Rokita Rokietnica 10 25 53-10 (+43)
2. 09 – RM Team 10 25 40-12 (+28)
3. 09 – SPWP Września 10 18 31-22 (+9)
4. 09 – Red Box Biedrusko 10 11 22-26 (-4)
5. 09 – Red Box Poznań 10 18 35-23 (+12)
6. 09 – Lechia Kostrzyn 10 8 26-35 (-9)
7. 09 – SMP Wichniarek 10 7 16-60 (-44)
8. 09 – UKS Talent 10 3 13-48 (-35)

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 10 – Szkółka Gniezno 9 25 36-5 (+31)
2. 10 – Orły Komorniki 9 19 32-17 (+15)
3. 10 – SPWP Września I 9 16 45-17 (+28)
4. 10 – Warta Poznań 9 16 30-20 (+10)
5. 10 – SPWP Września II 9 15 25-29 (-4)
6. 10 – Canarinhos Skórzewo 9 13 18-30 (-12)
7. 10 – UKS Śrem 9 12 34-36 (-2)
8. 10 – SMP Wichniarek 9 7 18-34 (-16)
9. 10 – TPS Winogrady 9 3 8-31 (-23)
10. 10 – Lechia Kostrzyn 9 3 8-35 (-27)
Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 10 – Rokita Rokietnica 6 18 26-2 (+24)
2. 10 – Red Box Suchy Las 6 13 23-10 (+13)
3. 10 – WAP 6 8 15-15 (0)
4. 10 – Red Box Biedrusko 6 7 11-15 (-4)
5. 10 – Red Box Poznań 6 6 8-19 (-11)
6. 10 – UKS Talent 6 4 6-15 (-9)
7. 10 – GKS Dopiewo 6 4 8-21 (-13)

 

 

 

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 11 – KKS Jurand Koziegłowy 0 0 0-0 (0)
2. 11 – Lotnik Poznań 0 0 0-0 (0)
3. 11 – SPWP Września 0 0 0-0 (0)
4. 11 – UKS Śrem I 0 0 0-0 (0)
5. 11 – UKS Śrem II 0 0 0-0 (0)
6. 11 – UKS Talent I 0 0 0-0 (0)
7. 11 – UKS Talent II 0 0 0-0 (0)
8. 11 – Warta Poznań I 0 0 0-0 (0)
9. 11 – Warta Poznań II 0 0 0-0 (0)
10. 11 – Wielkopolska Komorniki 0 0 0-0 (0)

 

 

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 10 – Szkółka Gniezno 7 21 40-3 (+37)
2. 10 – SMP Wichniarek 7 16 26-12 (+14)
3. 10 – SPWP Września I 7 15 35-14 (+21)
4. 10 – Lechia Kostrzyn 7 11 21-13 (+8)
5. 10 – TPS Winogrady 7 10 12-21 (-9)
6. 10 – WAP 7 6 13-25 (-12)
7. 10 – GKS Dopiewo 7 3 8-38 (-30)
8. 10 – Red Box Poznań
Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 10 – Warta Poznań 8 19 31-12 (+19)
2. 10 – UKS Śrem 8 16 36-15 (+21)
3. 10 – SPWP Września II 8 15 34-20 (+14)
4. 10 – Orły Komorniki 8 15 31-19 (+12)
5. 10 – Canarinhos Skórzewo 8 13 16-25 (-9)
6. 10 – Rokita Rokietnica 8 13 17-18 (-1)
7. 10 – Red Box Suchy Las 8 7 15-30 (-15)
8. 10 – Red Box Biedrusko 8 4 10-30 (-20)
9. 10 – UKS Talent 8 3 6-27 (-21)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress