Poniżej przedstawiamy aktualny terminarz na II kolejkę RED BOX Junior Ligi

DATA GODZINA ROCZNIK 2007 BOISKO
14 KWIETNIA 09:00 Ellite Goal Poznań – SMP Wichniarek A
14 KWIETNIA 09:25 Red Box Poznań – Red Box Suchy Las A
14 KWIETNIA 09:50 Ellite Goal Poznań – SP Luboń A
14 KWIETNIA 10:15 SPWP Września – SMP Wichniarek A
14 KWIETNIA 10:40 Red Box Suchy Las – Warta Poznań A
14 KWIETNIA 11:05 SPWP Września – RM Team A
14 KWIETNIA 11:30 Red Box Poznań – Warta Poznań A
14 KWIETNIA 11:55 SPWP Września – Red Box Suchy Las A
14 KWIETNIA 12:20 Rokita Rokietnica – SP Luboń A
14 KWIETNIA 12:45 Warta Poznań – SMP Wichniarek A
14 KWIETNIA 13:10 Rokita Rokietnica – RM Team A
DATA GODZINA ROCZNIK 2008 BOISKO
14 KWIETNIA 09:00 Copernicus – Red Box Suchy Las B
14 KWIETNIA 09:25 SP Luboń – Rokita Rokietnica B
14 KWIETNIA 09:50 Copernicus – Szkółka Gniezno B
14 KWIETNIA 10:15 SPWP Września I – SP Luboń B
14 KWIETNIA 10:40 SPWP Września II – Red Box Suchy Las B
14 KWIETNIA 11:05 Rokita Rokietnica – UKS Talent B
14 KWIETNIA 11:30 SPWP Września I – Red Box Suchy Las B
14 KWIETNIA 11:55 SPWP Września II – Szkółka Gniezno B
14 KWIETNIA 12:20 Red Box Suchy Las – UKS Talent B
DATA GODZINA ROCZNIK 2009 BOISKO
14 KWIETNIA 09:00 Rokita Rokietnica – SMP Wichniarek C
14 KWIETNIA 09:25 Red Box Biedrusko – Red Box Poznań C
14 KWIETNIA 09:50 Da Vinci – UKS Talent C
14 KWIETNIA 10:15 SPWP Września – RM Team C
14 KWIETNIA 10:40 SMP Wichniarek – Red Box Biedrusko C
14 KWIETNIA 11:05 SPWP Września – Rokita Rokietnica C
14 KWIETNIA 11:30 Lechia Kostrzyn – UKS Talent C
14 KWIETNIA 11:55 SPWP Września – Red Box Poznań C
14 KWIETNIA 12:20 Red Box Biedrusko – UKS Talent C
14 KWIETNIA 12:45 RM Team – Lechia Kostrzyn C
14 KWIETNIA 13:10 Da Vinci – SMP Wichniarek C
14 KWIETNIA 13:35 Lechia Kostrzyn – Red Box Poznań C
DATA GODZINA ROCZNIK 2010 – GRUPA A BOISKO
14 KWIETNIA 09:00 Red Box Poznań – Lechia Kostrzyn D
14 KWIETNIA 09:25 SMP Wichniarek – Szkółka Gniezno D
14 KWIETNIA 09:50 Red Box Poznań – SMP Wichniarek D
14 KWIETNIA 10:15 SPWP Września I – Lechia Kostrzyn D
14 KWIETNIA 10:40 Red Box Poznań – Szkółka Gniezno D
14 KWIETNIA 11:05 SPWP Września I – Red Box Poznań D
DATA GODZINA ROCZNIK 2010 – GRUPA B BOISKO
14 KWIETNIA 09:00 Warta Poznań – Orły Komorniki E
14 KWIETNIA 09:25 Red Box Biedrusko – Rokita Rokietnica E
14 KWIETNIA 09:50 Canarinhos Skórzewo – Red Box Suchy Las E
14 KWIETNIA 10:15 SPWP Września II – Red Box Biedrusko E
14 KWIETNIA 10:40 UKS Śrem – Orły Komorniki E
14 KWIETNIA 11:05 SPWP Września II – Red Box Suchy Las E
14 KWIETNIA 11:30 Warta Poznań – Canarinhos Skórzewo E
14 KWIETNIA 11:55 SPWP Września II – Rokita Rokietnica E
14 KWIETNIA 12:20 UKS Śrem – Red Box Biedrusko E
14 KWIETNIA 12:45 Canarinhos Skórzewo – Rokita Rokietnica E
14 KWIETNIA 13:10 Warta Poznań – UKS Śrem E
DATA GODZINA ROCZNIK 2011 BOISKO
14 KWIETNIA 09:00 KKS Jurand Koziegłowy – Lotnik Poznań F
14 KWIETNIA 09:25 UKS Śrem II – UKS Talent II F
14 KWIETNIA 09:50 UKS Śrem I – Wielkopolska Komorniki F
14 KWIETNIA 10:15 SPWP Września – Lotnik Poznań F
14 KWIETNIA 10:40 KKS Jurand Koziegłowy – Wielkopolska Komorniki F
14 KWIETNIA 11:05 SPWP Września – UKS Śrem I F
14 KWIETNIA 11:30 Warta Poznań I – UKS Talent II F
14 KWIETNIA 11:55 SPWP Września – UKS Śrem II F
14 KWIETNIA 12:20 Warta Poznań II – UKS Talent I F
14 KWIETNIA 12:45 UKS Śrem I – UKS Talent II F
14 KWIETNIA 13:10 UKS Talent I – Warta Poznań I F
14 KWIETNIA 13:35 UKS Śrem II – Warta Poznań II F

Tabele:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress