730 992 150 akademia@rbsport.pl

W ostatnim meczu ligowym zespół prowadzony przez trenera Sebastian Kleibera z rocznika 2002/03 wysoko pokonał na swoim boisku OTPS II Winogrady 5-0! Już początek spotkania pokazał kto w tym dniu będzie rządził na boisku.W pierwszych 10 minutach sam Olaf Gurynowicz miał trzy wyśmienite sytuacje do zdobycia bramki, niestety żadnej nie wykorzystał! Na całe szczęście wyręczył go najlepszy tego dnia na boisku Kacper Borowczyk, który zdobył prowadzenie 1-0 w 13 minucie meczu.Do przerwy nasz zespól zdobył jeszcze dwie bramki za sprawa właśnie Borowczyka oraz golu Olafa Gurynowicza .Druga połowa spotkania również przebiegała pod dyktando naszego zespołu a udowodnione to zostało dwoma następnymi bramkami.Jedną bramkę z rzutu karnego zdobył Mateusz Bałuta oraz jednego gola dołożył Dawid Wachowiak.Gratulacje dla całego zespołu oraz sztabu szkoleniowego za cała wiosnę. Podziękowania oczywiście dla rodziców naszych zawodników, którzy wspierali nas w każdym meczu.Teraz przez zawodnikami ostatni tydzień treningów a w najbliższą środę po treningu zorganizowany zostanie wspólny grill!