(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
oprócz typowych treningów piłkarskich upłynęły również na wypoczynku, miedzy innymi byliśmy po raz kolejny w miejscowym AguaParku oraz odbyła się wycieczka ma Sępią Górę.W sobotę zamiast tradycyjnej kolacji odbyło sie wspólne ognisko 😊



















