730 992 150 akademia@rbsport.pl

ROCZNIK 2007

LIGA PIŁKARSKA ,,RED BOX JUNIOR”

SEZON LIGOWY – JESIEŃ 2017

Wszystkie drużyny grające w tym roczniku rozegrały do tej pory po 9 ligowych pojedynków. W ostatniej finałowej rundzie rozegrają one jeszcze po jednym, decydującym meczu. Spotkają się w nich ekipy, sąsiadujące ze sobą w tabeli.

TERMINARZ:

8:30 Red Box Biedrusko – SP Wichniarek – Miejsca 9 – 10

9:15 Unia Swarzędz – Red Box Poznań – Miejsca 7 – 8

10:00 SP Luboń – Rokita Rokietnica – Miejsca 5 – 6

10:45 Red Box Suchy Las – Warta Poznań – Miejsca 3 – 4

11:30 SPWP Września – RM Team – Miejsca 1 – 2

UWAGA – Organizator postanowił, że spotkania te rozgrane zostaną w wymiarze czasowym 2 x 20 minut.

Nic jeszcze w tym roczniku nie jest pewne. Każdy z pięciu meczy, ma swój ciężar gatunkowy. Na tytuł mistrzowski szansę mają jeszcze dwie drużyny. Są nimi: SPWD Września oraz RM Team. W lepszej sytuacji są gracze z Gniezna, którym do wywalczenia tytułu, wystarczy w tym pojedynku wynik remisowy. Gracze RM Team myśląc o tytule, muszą koniecznie drużynę z Wrześni pokonać. A że jest to możliwe, udowodnili w pierwszym spotkaniu tych drużyn, kiedy to po najlepszym pojedynku w sezonie, pokonali swojego rywala 1:0.

Równie pasjonująco zapowiada się walka o najniższe miejsce na podium. Zawalczą o nie ekipy Red Box Suchy Las oraz Warty Poznań. Ci ostatni muszą ten pojedynek koniecznie wygrać. W pierwszej grze tych zespołów, lepsi byli zawodnicy z Suchego Lasu, którzy wygrali 3:1. Również w pozostałych trzech parach, zespoły w bezpośredniej walce, zawalczą o jak najwyższe miejsca.

PRZYPOMINAM:

W końcowej tabeli o kolejności miejsc decyduje: liczba zdobytych punktów, różnica zdobytych i straconych bramek, liczba zdobytych bramek. Gdy dwa zespoły zakończą sezon z tą samą ilością puktów o wyższym miejscu decyduje wynik bezpośredniego meczu.

W przypadku większej ilości drużyn posiadających na koniec sezonu tą samą ilość punktów o kolejności miejsc decyduje dodatkowa tabelka, uwzględniająca wyłącznie mecze pomiędzy zainteresowanymi  drużynami.

Wręczenie pucharów i nagród w Roczniku 2007, przewidziane jest około godziny 12:20. Po ostatnim gwizdu, natychmiast wprowadzę wyniki do naszego programu komputerowego i prześle Organizatorowi końcową, jesienną tabelę.

UWAGA – w dniu jutrzejszym ustosunkuję się do aktualnej sytuacji w Roczniku 2008.