730 992 150 akademia@rbsport.pl

Z wielką dumą i radością informujemy, że Prezydent Miasta Poznania – Pan Jacek Jaśkowiak, doceniając nasze zaangażowanie w propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także profesjonalizm i atrakcyjność naszych sportowych przedsięwzięć, objął honorowym patronatem poznańską RED BOX Piłkarską Akademię oraz RED BOX Poznańską Ligę Piłkarską Szóstek!

Przypominamy, że RED BOX Piłkarska Akademia w Suchym Lesie już od początku istnienia objęta jest honorowym patronatem Wójta Gminy Suchy Las – Pana Grzegorza Wojtery. W tym roku powstała również RED BOX Piłkarska Akademia w Obornikach, nad którą patronat honorowy objął Burmistrz Obornik – Pan Tomasz Szrama. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i udzielone nam wsparcie! 

Na treningi RED BOX Piłkarskiej Akademii zapraszamy wszystkie dzieci, dziewczynki i chłopców, w wieku od 5 do 15 lat, w Poznaniu, w Suchym Lesie i w Obornikach! Czekają na Was doświadczeni, sympatyczni trenerzy oraz wielu nowych przyjaciół kochających futbol! U nas nabór trwa cały rok!   Więcej informacji: tel. 730 992 150 lub 790 204 549, e-mail: akademia@redboxsport.pl

patronat