730 992 150 akademia@rbsport.pl

RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA

 

PRZYJDŹ I GRAJ Z NAMI!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

❗️Pełny szacunek dla naszych zawodników z Suchego Lasu❗️🔥❤️
Piotr i Paweł Bohun ze swoją drugą zapełnioną tablicą a Rafał Stadnik i Mikolaj Ekiert mają już 150 treningów w Red Box Piłkarskiej Akademii!
Wielka klasa!⚽️⚽️⚽️
... See MoreSee Less

❗️Pełny szacunek dla naszych zawodników z Suchego Lasu❗️🔥❤️
Piotr i Paweł Bohun ze swoją drugą zapełnioną tablicą a Rafał Stadnik i Mikolaj Ekiert mają już 150 treningów w Red Box Piłkarskiej Akademii!
Wielka klasa!⚽️⚽️⚽️Image attachmentImage attachment

Comment on Facebook

Super chłopcy 💪⚽️👏

❗️Terminarz na niedzielny XIII Turniej Mikołajkowy w kategorii skrzat i orlik❗️

📍Hala GOS w Suchym Lesie, ulica Szkolna 20.

NIEDZIELA 11.12.2022

SKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)

Grupa I 9:00-12:00

1. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
2. TPS WINOGRADY I
3. CALCIO WĄGROWIEC I
4. BŁĘKITNI OWIŃSKA
5. MARATOŃCZYK BRZEŹNO I
6. RED BOX AKADEMIA PIŁKARSKA SUCHY
LAS

BOISKO „A”

09:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
09:12 TPS WINOGRADY I – MARATOŃCZYK BRZEŹNO I
09:24 CALCIO WĄGROWIEC I – BŁĘKITNI OWIŃSKA
09:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – MARATOŃCZYK BRZEŹNO I
09:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – BŁĘKITNI OWIŃSKA
10:00 TPS WINOGRADY I – CALCIO WĄGROWIEC I
10:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – BŁĘKITNI OWIŃSKA
10:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO I – CALCIO WĄGROWIEC I
10:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – TPS WINOGRADY I
10:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – CALCIO WĄGROWIEC I
11:00 BŁĘKITNI OWIŃSKA – TPS WINOGRADY I
11:12 MARATOŃCZYK BRZEŹNO I – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
11:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – TPS WINOGRADY I
11:36 CALCIO WĄGROWIEC I – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
11:48 BŁĘKITNI OWIŃSKA – MARATOŃCZYK BRZEŹNO I

SKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)

Grupa II 9:00-12:00

1. CHAMPION ROKIETNICA
2. GROM PLEWISKA
3. MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
4. TPS WINOGRADY II
5. CALCIO WĄGROWIEC II
6. WARTA POZNAŃ

BOISKO „B”

09:00 CHAMPION ROKIETNICA – WARTA POZNAŃ
09:12 GROM PLEWISKA – CALCIO WĄGROWIEC II
09:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO II – TPS WINOGRADY II
09:36 CHAMPION ROKIETNICA – CALCIO WĄGROWIEC II
09:48 WARTA POZNAŃ – TPS WINOGRADY II
10:00 GROM PLEWISKA – MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
10:12 CHAMPION ROKIETNICA – TPS WINOGRADY II
10:24 WARTA POZNAŃ – GROM PLEWISKA
10:36 CALCIO WĄGROWIEC II – MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
10:48 CHAMPION ROKIETNICA – MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
11:00 TPS WINOGRADY II – GROM PLEWISKA
11:12 CALCIO WĄGROWIEC II – WARTA POZNAŃ
11:24 CHAMPION ROKIETNICA – GROM PLEWISKA
11:36 MARATOŃCZYK BRZEŹNO II – WARTA POZNAŃ
11:48 TPS WINOGRADY II – CALCIO WĄGROWIEC II

SKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)

Grupa I 12:00-15:00

1. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
2. LIPNO STĘSZEW
3. HURAGAN POBIEDZISKA
4. LOTNIK POZNAŃ
5. AF 92 WITKOWO
6. GKS DOPIEWO

BOISKO „A”

12:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – GKS DOPIEWO
12:12 LIPNO STĘSZEW – AF 92 WITKOWO
12:24 HURAGAN POBIEDZISKA – LOTNIK POZNAŃ
12:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – AF 92 WITKOWO
12:48 GKS DOPIEWO – LOTNIK POZNAŃ
13:00 LIPNO STĘSZEW – HURAGAN POBIEDZISKA
13:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – LOTNIK POZNAŃ
13:24 AF 92 WITKOWO – HURAGAN POBIEDISKA
13:36 GKS DOPIEWO – LIPNO STĘSZEW
13:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA – HURAGAN POBIEDZISKA
14:00 LOTNIK POZNAŃ – LIPNO STĘSZEW
14:12 AF 92 WITKOWO – GKS DOPIEWO
14:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – LIPNO STĘSZEW
14:36 HURAGAN POBIEDZISKA – GKS DOPIEWO
14:48 LOTNIK POZNAŃ – AF 92 WITKOWO

SKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)

Grupa II 12:00-15:00

1. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO
2. KOTWICA KÓRNIK
3. BŁĘKITNI OWIŃSKA
4. ORKAN KONARZEWO
5. KS ŚWIERCZEWO
6. CHAMPION ROKIETNICA

BOISKO „B”

12:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – CHMPION ROKIETNICA
12:12 KOTWICA KÓRNIK – KS ŚWIERCZEWO
12:24 BŁĘKITNI OWIŃSKA – ORKAN KONARZEWO
12:36 RED BOX PIŁKARKA AKADEMIA BIEDRUSKO – KS ŚWIERCZEWO
12:48 CHAMPION ROKIETNICA – ORKAN KONARZEWO
13:00 KOTWICA KÓRNIK – BŁĘKITNI OWIŃSKA
13:12 RED BOX AKADEMIA PIŁKARSKA BIEDRUSKO – ORKAN KONARZEWO
13:24 KS ŚWIERCZEWO – BŁĘKITNI OWIŃSKA
13:36 CHAMPION ROKIETNICA – KOTWICA KÓRNIK
13:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – BŁĘKITNI OWIŃSKA
14:00 ORKAN KONARZEWO – KOTWICA KÓRNIK
14:12 KS ŚWIERCZEWO – CHAMPION ROKIETNICA
14:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – KOTWICA KÓRNIK
14:36 BŁĘKITNI OWIŃSKA – CHAMPION ROKIETNICA
14:48 ORKAN KONARZEWO – KS ŚWIERCZEWO

ORLIK 2013 1x10 min. (4+1)

Grupa I 15:00-18:00

1. CUKIERASY
2. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
3. KORONA STRÓŻEWO
4. AP PARZĘCZEW
5. ROKITA ROKIETNICA
6. UNIA SWARZĘDZ

15:00 CUKIERASY – UNIA SWARZĘDZ
15:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA – ROKITA ROKIETNICA
15:24 KORONA STRÓŻEWO – AP PARZĘCZEW
15:36 CUKIERASY – ROKITA ROKIETNICA
15:48 UNIA SWARZĘDZ – AP PARZĘCZEW
16:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA – KORONA STRÓŻEWO
16:12 CUKIERASY – AP PARZĘCZEW
16:24 ROKITA ROKIETNICA – KORONA STRÓŻEWO
16:36 UNIA SWARZĘDZ – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
16:48 CUKIERASY – KORONA STRÓŻEWO
17:00 AP PARZĘCZEW – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
17:12 ROKITA ROKIETNICA – UNIA SWARZĘDZ
17:24 CUKIERASY – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
17:36 KORONA STRÓŻEWO – UNIA SWARZĘDZ
17:48 AP PARZĘCZEW – ROKITA ROKITNICA

ORLIK 2013 1x10 min. (4+1)

Grupa II 18:00-21:00

1. LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
2. CANARINHOS SKÓRZEWO
3. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
4. PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
5. PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
6. SMP WICHNIAREK

18:00 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – SMP WICHNIAREK
18:12 CANARINHOS SKÓRZEWO – PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
18:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
18:36 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
18:48 SMP WICHNIAREK – PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
19:00 CANARINHOS SKÓRZEWO – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA PONAŃ
19:12 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
19:24 PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
19:36 SMP WICHNIAREK – CANARINHOS SKÓRZEWO
19:48 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
20:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI – CANARINHOS SKÓRZEWO
20:12 PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI – SMP WICHNIAREK
20:24 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – CANARINHOS SKÓRZEWO
20:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – SMP WICHNIAREK
20:48 PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI – PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
... See MoreSee Less

❗️Terminarz na niedzielny XIII Turniej Mikołajkowy w kategorii skrzat i orlik❗️📍Hala GOS w Suchym Lesie, ulica Szkolna 20.NIEDZIELA 11.12.2022SKRZAT 2016  1x10 min. (4+0)Grupa I 9:00-12:001. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
2. TPS WINOGRADY I
3. CALCIO WĄGROWIEC I
4. BŁĘKITNI OWIŃSKA
5. MARATOŃCZYK BRZEŹNO I
6. RED BOX AKADEMIA PIŁKARSKA SUCHY
LASBOISKO „A”09:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
09:12 TPS WINOGRADY I – MARATOŃCZYK BRZEŹNO I
09:24 CALCIO WĄGROWIEC I – BŁĘKITNI OWIŃSKA
09:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – MARATOŃCZYK BRZEŹNO I
09:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – BŁĘKITNI OWIŃSKA
10:00 TPS WINOGRADY I – CALCIO WĄGROWIEC I
10:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – BŁĘKITNI OWIŃSKA
10:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO I – CALCIO WĄGROWIEC I
10:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – TPS WINOGRADY I
10:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – CALCIO WĄGROWIEC I
11:00 BŁĘKITNI OWIŃSKA – TPS WINOGRADY I
11:12 MARATOŃCZYK BRZEŹNO I – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
11:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – TPS WINOGRADY I
11:36 CALCIO WĄGROWIEC I – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
11:48 BŁĘKITNI OWIŃSKA – MARATOŃCZYK BRZEŹNO ISKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)Grupa II 9:00-12:001. CHAMPION ROKIETNICA
2. GROM PLEWISKA
3. MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
4. TPS WINOGRADY II
5. CALCIO WĄGROWIEC II
6. WARTA POZNAŃBOISKO „B”09:00 CHAMPION ROKIETNICA – WARTA POZNAŃ
09:12 GROM PLEWISKA – CALCIO WĄGROWIEC II
09:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO II – TPS WINOGRADY II
09:36 CHAMPION ROKIETNICA – CALCIO WĄGROWIEC II
09:48 WARTA POZNAŃ – TPS WINOGRADY II
10:00 GROM PLEWISKA – MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
10:12 CHAMPION ROKIETNICA – TPS WINOGRADY II
10:24 WARTA POZNAŃ – GROM PLEWISKA
10:36 CALCIO WĄGROWIEC II – MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
10:48 CHAMPION ROKIETNICA – MARATOŃCZYK BRZEŹNO II
11:00 TPS WINOGRADY II – GROM PLEWISKA
11:12 CALCIO WĄGROWIEC II – WARTA POZNAŃ
11:24 CHAMPION ROKIETNICA – GROM PLEWISKA
11:36 MARATOŃCZYK BRZEŹNO II – WARTA POZNAŃ
11:48 TPS WINOGRADY II – CALCIO WĄGROWIEC II
SKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)Grupa I 12:00-15:001. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
2. LIPNO STĘSZEW
3. HURAGAN POBIEDZISKA
4. LOTNIK POZNAŃ
5. AF 92 WITKOWO
6. GKS DOPIEWOBOISKO „A”12:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – GKS DOPIEWO
12:12 LIPNO STĘSZEW – AF 92 WITKOWO
12:24 HURAGAN POBIEDZISKA – LOTNIK POZNAŃ
12:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – AF 92 WITKOWO
12:48 GKS DOPIEWO – LOTNIK POZNAŃ
13:00 LIPNO STĘSZEW – HURAGAN POBIEDZISKA
13:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – LOTNIK POZNAŃ
13:24 AF 92 WITKOWO – HURAGAN POBIEDISKA
13:36 GKS DOPIEWO – LIPNO STĘSZEW
13:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA – HURAGAN POBIEDZISKA
14:00 LOTNIK POZNAŃ – LIPNO STĘSZEW
14:12 AF 92 WITKOWO – GKS DOPIEWO
14:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – LIPNO STĘSZEW
14:36 HURAGAN POBIEDZISKA – GKS DOPIEWO
14:48 LOTNIK POZNAŃ – AF 92 WITKOWOSKRZAT 2016 1x10 min. (4+0)Grupa II 12:00-15:001. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO
2. KOTWICA KÓRNIK
3. BŁĘKITNI OWIŃSKA
4. ORKAN KONARZEWO
5. KS ŚWIERCZEWO
6. CHAMPION ROKIETNICABOISKO „B”12:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – CHMPION ROKIETNICA
12:12 KOTWICA KÓRNIK – KS ŚWIERCZEWO
12:24 BŁĘKITNI OWIŃSKA – ORKAN KONARZEWO
12:36 RED BOX PIŁKARKA AKADEMIA BIEDRUSKO – KS ŚWIERCZEWO
12:48 CHAMPION ROKIETNICA – ORKAN KONARZEWO
13:00 KOTWICA KÓRNIK – BŁĘKITNI OWIŃSKA
13:12 RED BOX AKADEMIA PIŁKARSKA BIEDRUSKO – ORKAN KONARZEWO
13:24 KS ŚWIERCZEWO – BŁĘKITNI OWIŃSKA
13:36 CHAMPION ROKIETNICA – KOTWICA KÓRNIK
13:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – BŁĘKITNI OWIŃSKA
14:00 ORKAN KONARZEWO – KOTWICA KÓRNIK
14:12 KS ŚWIERCZEWO – CHAMPION ROKIETNICA
14:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – KOTWICA KÓRNIK
14:36 BŁĘKITNI OWIŃSKA – CHAMPION ROKIETNICA
14:48 ORKAN KONARZEWO – KS ŚWIERCZEWOORLIK 2013 1x10 min. (4+1)Grupa I 15:00-18:001. CUKIERASY
2. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
3. KORONA STRÓŻEWO
4. AP PARZĘCZEW
5. ROKITA ROKIETNICA
6. UNIA SWARZĘDZ
15:00 CUKIERASY – UNIA SWARZĘDZ
15:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA – ROKITA ROKIETNICA
15:24 KORONA STRÓŻEWO – AP PARZĘCZEW
15:36 CUKIERASY – ROKITA ROKIETNICA
15:48 UNIA SWARZĘDZ – AP PARZĘCZEW
16:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA – KORONA STRÓŻEWO
16:12 CUKIERASY – AP PARZĘCZEW
16:24 ROKITA ROKIETNICA – KORONA STRÓŻEWO
16:36 UNIA SWARZĘDZ – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
16:48 CUKIERASY – KORONA STRÓŻEWO
17:00 AP PARZĘCZEW – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
17:12 ROKITA ROKIETNICA – UNIA SWARZĘDZ
17:24 CUKIERASY – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
17:36 KORONA STRÓŻEWO – UNIA SWARZĘDZ
17:48 AP PARZĘCZEW – ROKITA ROKITNICA
ORLIK 2013 1x10 min. (4+1)Grupa II 18:00-21:001. LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
2. CANARINHOS SKÓRZEWO
3. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
4. PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
5. PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
6. SMP WICHNIAREK
18:00 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – SMP WICHNIAREK
18:12 CANARINHOS SKÓRZEWO – PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
18:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
18:36 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI
18:48 SMP WICHNIAREK – PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
19:00 CANARINHOS SKÓRZEWO – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA PONAŃ
19:12 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI
19:24 PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
19:36 SMP WICHNIAREK – CANARINHOS SKÓRZEWO
19:48 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
20:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI – CANARINHOS SKÓRZEWO
20:12 PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI – SMP WICHNIAREK
20:24 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – CANARINHOS SKÓRZEWO
20:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – SMP WICHNIAREK
20:48 PRZEMYSŁAW POZNAŃ ZIELONI – PRZEMYSŁAW POZNAŃ BIALI

❗️Gratulacje dla zawodników z Biedruska❗️🔥💪
Tomek Meroniuk, Sebastian Lange i Staś Dworczyk ze swoimi zapełnionymi tablicami!🏆🥇
Dobra robota!!! 👏❤️⚽️
... See MoreSee Less

❗️Gratulacje dla zawodników z Biedruska❗️🔥💪
Tomek Meroniuk, Sebastian Lange i Staś Dworczyk ze swoimi zapełnionymi tablicami!🏆🥇
Dobra robota!!! 👏❤️⚽️Image attachmentImage attachment

❗️Terminarz na sobotni XIII Turniej Mikołajkowy w kategorii żak❗️

📍Hala GOS w Suchym Lesie, ulica Szkolna 20.

SOBOTA 10.12.2022

ŻAK ROCZNIK 2015 1x10 min. (4+1)

Grupa I 9:00-12:00

1. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
2. POZNANIAK POZNAŃ
3. KOTWICA KÓRNIK
4. GROM PLEWISKA
5. APR POZNAŃ III
6. APR ROKIETNICA

09:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – APR ROKIETNICA
09:12 POZNANIAK POZNAŃ – APR POZNAŃ III
09:24 KOTWICA KÓRNIK – GROM PLEWISKA
09:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – APR POZNAŃ III
09:48 APR ROKIETNICA – GROM PLEWISKA
10:00 POZNANIAK POZNAŃ – KOTWICA KÓRNIK
10:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SYCHY LAS – GROM PLEWISKA
10:24 APR POZNAŃ III – KOTWICA KÓRNIK
10:36 APR ROKIETNICA – POZNANIAK POZNAŃ
10:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – KOTWICA KÓRNIK
11:00 GROM PLEWISKA – POZNANIAK POZNAŃ
11:12 APR POZNAŃ III – APR ROKIETNICA
11:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – POZNANIAK POZNAŃ
11:36 KOTWICA KÓRNIK – APR ROKIETNICA
11:48 GROM PLEWISKA – APR POZNAŃ III

ŻAK ROCZNIK 2015 1x10 min. (4+1)

Grupa II 12:00-15:00

1. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO
2. UNIA SWARZĘDZ
3. AP PARZĘCZEW
4. LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
5. BŁĘKITNI OWIŃSKA
6. APR POZNAŃ

12:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – APR POZNAŃ
12:12 UNIA SWARZĘDZ – BŁĘKITNI OWIŃSKA
12:24 AP PARZĘCZEW – LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
12:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – BŁĘKITNI OWIŃSKA
12:48 APR POZNAŃ – LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
13:00 UNIA SWARZĘDZ – AP PARZĘCZEW
13:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
13:24 BŁĘKITNI OWIŃSKA – AP PARZĘCZEW
13:36 APR POZNAŃ – UNIA SWARZĘDZ
13:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – AP PARZĘCZEW
14:00 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – UNIA SWARZĘDZ
14:12 BŁĘKITNI OWIŃSKA – APR POZNAŃ
14:24 RED BOX PIŁARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – UNIA SWARZĘDZ
14:36 AP PARZĘCZEW – APR POZNAŃ
14:48 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – BŁĘKITNI OWIŃSKA


ŻAK ROCZNIK 2014 1x10 min (4+1)

Grupa I 15:00-18:00

1. APR POZNAŃ
2. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
3. AP PARZĘCZEW
4. BŁĘKITNI OWIŃSKA
5. NKS NIEPRUSZEWO
6. TPS WINOGRADY

15:00 APR POZNAŃ – TPS WINOGRADY
15:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – NKS NIEPRUSZEWO
15:24 AP PARZĘCZEW – BŁĘKITNI OWIŃSKA
15:36 APR POZNAŃ – NKS NIEPRUSZEWO
15:48 TPS WINOGRADY – BŁĘKITNI OWIŃSKA
16:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – AP PARZĘCZEW
16:12 APR POZNAŃ – BŁĘKITNI OWIŃSKA
16:24 NKS NIEPRUSZEWO – AP PARZĘCZEW
16:36 TPS WINOGRADY – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
16:48 APR POZNAŃ – AP PARZĘCZEW
17:00 BŁĘKITNI OWIŃSKA – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
17:12 NKS NIEPRUSZEWO – TPS WINOGRADY
17:24 APR POZNAŃ – RED BOX PIŁKARKSA AKADEMIA POZNAŃ
17:36 AP PARZĘCZEW – TPS WINOGRADY
17:48 BŁĘKITNI OWIŃSKA – NKS NIEPRUSZEWO

ŻAK ROCZNIK 2014 1x10 min. (4+1)

Grupa II 18:00-21:00

1. LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
2. CANARINHOS SKÓRZEWO
3. MARATOŃCZYK BRZEŹNO
4. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
5. LOTNIK POZNAŃ
6. AP PARZĘCZEW

18:00 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – AP PARZĘCZEW
18:12 CANARINHO SKÓRZEWO – LOTNIK POZNAŃ
18:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
18:36 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – LOTNIK POZNAŃ
18:48 AP PARZĘCZEW – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
19:00 CANARINHOS SKÓRZEWO – MARATOŃCZYK BRZEŹNO
19:12 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
19:24 LOTNIK POZNAŃ – MARATOŃCZYK BRZEŹNO
19:36 AP PARZĘCZEW – CANARINHOS SKÓRZEWO
19:48 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – MARATOŃCZYK BRZEŹNO
20:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
20:12 LOTNIK POZNAŃ – AP PARZĘCZEW
20:24 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – CANARINHOS SKÓRZEWO
20:36 MARATOŃCZYK BRZEŹNO – AP PARZĘCZEW
20:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO – LOTNIK POZNAŃ
... See MoreSee Less

❗️Terminarz na sobotni XIII Turniej Mikołajkowy w kategorii żak❗️📍Hala GOS w Suchym Lesie, ulica Szkolna 20.SOBOTA 10.12.2022ŻAK ROCZNIK 2015 1x10 min. (4+1)Grupa I 9:00-12:001. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS
2. POZNANIAK POZNAŃ
3. KOTWICA KÓRNIK
4. GROM PLEWISKA
5. APR POZNAŃ III
6. APR ROKIETNICA09:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – APR ROKIETNICA
09:12 POZNANIAK POZNAŃ – APR POZNAŃ III
09:24 KOTWICA KÓRNIK – GROM PLEWISKA
09:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – APR POZNAŃ III
09:48 APR ROKIETNICA – GROM PLEWISKA
10:00 POZNANIAK POZNAŃ – KOTWICA KÓRNIK
10:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SYCHY LAS – GROM PLEWISKA
10:24 APR POZNAŃ III – KOTWICA KÓRNIK
10:36 APR ROKIETNICA – POZNANIAK POZNAŃ
10:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – KOTWICA KÓRNIK
11:00 GROM PLEWISKA – POZNANIAK POZNAŃ
11:12 APR POZNAŃ III – APR ROKIETNICA
11:24 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS – POZNANIAK POZNAŃ
11:36 KOTWICA KÓRNIK – APR ROKIETNICA
11:48 GROM PLEWISKA – APR POZNAŃ IIIŻAK ROCZNIK 2015 1x10 min. (4+1)Grupa II 12:00-15:001. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO
2. UNIA SWARZĘDZ
3. AP PARZĘCZEW
4. LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
5. BŁĘKITNI OWIŃSKA
6. APR POZNAŃ
12:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – APR POZNAŃ
12:12 UNIA SWARZĘDZ – BŁĘKITNI OWIŃSKA
12:24 AP PARZĘCZEW – LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
12:36 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – BŁĘKITNI OWIŃSKA
12:48 APR POZNAŃ – LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
13:00 UNIA SWARZĘDZ – AP PARZĘCZEW
13:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
13:24 BŁĘKITNI OWIŃSKA – AP PARZĘCZEW
13:36 APR POZNAŃ – UNIA SWARZĘDZ
13:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – AP PARZĘCZEW
14:00 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – UNIA SWARZĘDZ
14:12 BŁĘKITNI OWIŃSKA – APR POZNAŃ
14:24 RED BOX PIŁARSKA AKADEMIA BIEDRUSKO – UNIA SWARZĘDZ
14:36 AP PARZĘCZEW – APR POZNAŃ
14:48 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – BŁĘKITNI OWIŃSKA
ŻAK ROCZNIK 2014 1x10 min (4+1)Grupa I 15:00-18:001. APR POZNAŃ
2. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
3. AP PARZĘCZEW
4. BŁĘKITNI OWIŃSKA
5. NKS NIEPRUSZEWO
6. TPS WINOGRADY15:00 APR POZNAŃ – TPS WINOGRADY
15:12 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – NKS NIEPRUSZEWO
15:24 AP PARZĘCZEW – BŁĘKITNI OWIŃSKA
15:36 APR POZNAŃ – NKS NIEPRUSZEWO
15:48 TPS WINOGRADY – BŁĘKITNI OWIŃSKA
16:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ – AP PARZĘCZEW
16:12 APR POZNAŃ – BŁĘKITNI OWIŃSKA
16:24 NKS NIEPRUSZEWO – AP PARZĘCZEW
16:36 TPS WINOGRADY – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
16:48 APR POZNAŃ – AP PARZĘCZEW
17:00 BŁĘKITNI OWIŃSKA – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ
17:12 NKS NIEPRUSZEWO – TPS WINOGRADY
17:24 APR POZNAŃ – RED BOX PIŁKARKSA AKADEMIA POZNAŃ
17:36 AP PARZĘCZEW – TPS WINOGRADY
17:48 BŁĘKITNI OWIŃSKA – NKS NIEPRUSZEWOŻAK ROCZNIK 2014 1x10 min. (4+1)Grupa II 18:00-21:001. LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
2. CANARINHOS SKÓRZEWO
3. MARATOŃCZYK BRZEŹNO
4. RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
5. LOTNIK POZNAŃ
6. AP PARZĘCZEW18:00 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – AP PARZĘCZEW
18:12 CANARINHO SKÓRZEWO – LOTNIK POZNAŃ
18:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
18:36 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – LOTNIK POZNAŃ
18:48 AP PARZĘCZEW – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
19:00 CANARINHOS SKÓRZEWO – MARATOŃCZYK BRZEŹNO
19:12 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
19:24 LOTNIK POZNAŃ – MARATOŃCZYK BRZEŹNO
19:36 AP PARZĘCZEW – CANARINHOS SKÓRZEWO
19:48 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – MARATOŃCZYK BRZEŹNO
20:00 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO
20:12 LOTNIK POZNAŃ – AP PARZĘCZEW
20:24 LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI – CANARINHOS SKÓRZEWO
20:36 MARATOŃCZYK BRZEŹNO – AP PARZĘCZEW
20:48 RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA SUCHY LAS/BIEDRUSKO – LOTNIK POZNAŃ

60 zespołów już w najbliższy weekend zawita do Suchego Lasu na XIII Turniej Mikołajkowy! 🔥 600 uczestników Turnieju, ponad 800 gości 😍

Lista zespołów:
10 Grudnia

⚽️ Żak - rocznik 2015 ⚽️

1. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las
2. Poznaniak Poznań
3. Kotwica Kórnik
4. Grom Plewiska
5. APR Poznań
6. APR Rokietnica
7. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko
8. Unia Swarzędz
9. AP Parzęczew
10. LKS Wielkopolska Komorniki
11. Błękitni Owińska
12. APR Poznań

⚽️ Żak - rocznik 2014 ⚽️

1. APR Poznań
2. Red Box Piłkarska Akademia Poznań
3. AP Parzęczew
4. Błękitni Owińska
5. TPS Winogrady
6. LKS Wielkopolska Komorniki
7. NKS Niepruszewo
8. Canarinhos Skórzewo
9. Akademia Piłkarska Maratończyk
10. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las/Biedrusko
11. Lotnik Poznań
12. AP Parzęczew

11 Grudnia

⚽️ Skrzat - 2016 i młodsi ⚽️

1. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las
2. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko
3. Red Box Piłkarska Akademia Poznań
4. Red Box Piłkarska Akademia Poznań II
5. GKS Dopiewo
6. Champion Rokietnica
7. Champion Rokietnica II
8. TPS Winogrady
9. TPS Winogrady II
10. Lotnik Poznań
11. KS Świerczewo
12. Calcio Wągrowiec I
13. Calcio Wągrowiec II
14. Błękitni Owińska I
15. Błękitni Owińska II
16. Huragan Pobiedziska
17. AF 92 Witkowo
18. Orkan Konarzewo
19. Grom Plewiska
20. Akademia Piłkarska Maratończyk I
21. Akademia Piłkarska Maratończyk II
22. Lipno Stęszew
23. Warta Poznań
24. Kotwica Kórnik

⚽️ Orlik - 2013 ⚽️

1. Cukierasy
2. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las/Biedrusko
3. Red Box Piłkarska Akademia Poznań
4. Korona Stróżewo
5. AP Parzęczew
6. Rokita Rokietnica
7. Canarinhos Skórzewo
8. LKS Wielkopolska Komorniki
9. Unia Swarzędz
10. Przemysław Poznań biali
11. Przemysław Poznań zieloni
12. SMP Wichniarek
... See MoreSee Less

60 zespołów już w najbliższy weekend zawita do Suchego Lasu na XIII Turniej Mikołajkowy! 🔥 600 uczestników Turnieju, ponad 800 gości 😍Lista zespołów:
10 Grudnia⚽️ Żak - rocznik 2015 ⚽️1. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las
2. Poznaniak Poznań
3. Kotwica Kórnik
4. Grom Plewiska
5. APR Poznań
6. APR Rokietnica
7. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko
8. Unia Swarzędz
9.  AP Parzęczew
10. LKS Wielkopolska Komorniki
11. Błękitni Owińska
12. APR Poznań⚽️ Żak - rocznik 2014 ⚽️1. APR Poznań
2. Red Box Piłkarska Akademia Poznań
3. AP Parzęczew
4. Błękitni Owińska
5. TPS Winogrady
6. LKS Wielkopolska Komorniki
7. NKS Niepruszewo
8. Canarinhos Skórzewo
9. Akademia Piłkarska Maratończyk
10. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las/Biedrusko
11. Lotnik Poznań
12. AP Parzęczew11 Grudnia⚽️ Skrzat - 2016 i młodsi ⚽️1. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las
2. Red Box Piłkarska Akademia Biedrusko
3. Red Box Piłkarska Akademia Poznań
4. Red Box Piłkarska Akademia Poznań II
5. GKS Dopiewo
6. Champion Rokietnica
7. Champion Rokietnica II
8. TPS Winogrady
9. TPS Winogrady II
10. Lotnik Poznań
11. KS Świerczewo
12. Calcio Wągrowiec I
13. Calcio Wągrowiec II
14. Błękitni Owińska I
15. Błękitni Owińska II
16. Huragan Pobiedziska
17. AF 92 Witkowo
18. Orkan Konarzewo
19. Grom Plewiska
20. Akademia Piłkarska Maratończyk I
21. Akademia Piłkarska Maratończyk II
22. Lipno Stęszew
23. Warta Poznań
24. Kotwica Kórnik⚽️ Orlik - 2013 ⚽️1. Cukierasy
2. Red Box Piłkarska Akademia Suchy Las/Biedrusko
3. Red Box Piłkarska Akademia Poznań
4. Korona Stróżewo
5. AP Parzęczew
6. Rokita Rokietnica
7. Canarinhos Skórzewo
8. LKS Wielkopolska Komorniki
9. Unia Swarzędz
10. Przemysław Poznań biali
11. Przemysław Poznań zieloni
12. SMP Wichniarek

Comment on Facebook

Czy są ustalone godziny turnieju dla poszczególnych grup wiekowych?

Intensywny weekend w naszej Akademii.
W sobotę wewnętrzna gra na hali GOS Suchy Las roczników 2014/2015 i 2010/2011.
W niedzielę przy ulicy Konwaliowej zaprezentowali się zawodnicy z trzech lokalizacji rocznika 2012/2013, Poznań - Biedrusko - Suchy Las.
Mecze były pełne emocji i pięknych goli!⚽🔥🤝
... See MoreSee Less

Intensywny weekend w naszej Akademii.
W sobotę wewnętrzna gra na hali GOS Suchy Las roczników 2014/2015 i 2010/2011.
W niedzielę przy ulicy Konwaliowej zaprezentowali się zawodnicy z trzech lokalizacji rocznika 2012/2013, Poznań - Biedrusko - Suchy Las.
Mecze były pełne emocji i pięknych goli!⚽🔥🤝Image attachment

‼️Uwaga plebiscyt‼️

Nominowanych wybrali nasi trenerzy, którzy kierowali się tempem rozwoju oraz cechami wyróżniającymi w grupach, w których trenują.
Zawodnicy rywalizują ze sobą na poszczególnych pozycjach. Przykładowo: Bramkarze między sobą, środkowi obrońcy między sobą i tak analogicznie na każdej pozycji w systemie 1-4-4-2.

Głosować mogą wszyscy! Rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie, koleżanki i koledzy z boiska lub ze szkolnej ławki.

Głos należy oddać poprzez polubienie zdjęcia nominowanego zawodnika pod postem. Dozwolone są wszystkie sympatyczne reakcje! 👍♥️

Głosować można do 15.12.2022 roku do godziny 18:00 na fan page’u naszej Akademii.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się na uroczystej Gali Red Box Piłkarskiej Akademii 16 grudnia br.

Życzymy dobrej zabawy!‼️Uwaga plebiscyt‼️

Nominowanych wybrali nasi trenerzy, którzy kierowali się tempem rozwoju oraz cechami wyróżniającymi w grupach, w których trenują.
Zawodnicy rywalizują ze sobą na poszczególnych pozycjach. Przykładowo: Bramkarze między sobą, środkowi obrońcy między sobą i tak analogicznie na każdej pozycji w systemie 1-4-2-2.

Głosować mogą wszyscy! Rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie, koleżanki i koledzy z boiska lub ze szkolnej ławki.

Głos należy oddać poprzez polubienie zdjęcia nominowanego zawodnika pod postem. Dozwolone są wszystkie sympatyczne reakcje! 👍♥️

Głosować można do 15.12.2022 roku do godziny 18:00 na fan page’u naszej Akademii.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się na uroczystej Gali Red Box Piłkarskiej Akademii 16 grudnia br.

Życzymy dobrej zabawy!
... See MoreSee Less

Load more

Misja Red Box Piłkarskiej

Red Box to instytucja działająca na arenie sportowej już od 1989 roku. Świadczy to niewątpliwe o jakości oraz solidności marki, która podąża za nowymi nurtami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich partnerów, a także wskazuje na racjonalny model funkcjonowania, który od lat budzi zaufanie.

Red Box Centrum Sportowe

Red Box Akademia Piłkarska, jako jedyna Akademia dysponuje własnym Centrum Sportowym wyposażonym w salkę treningową oraz nowoczesny salon piłkarski. To tutaj realizujemy treningi indywidualne i zajęcia Red Box Akademii Bramkarskiej.

AKADEMIE

POZNAŃ

Wałbrzyska 5/28

tel: 730 992 150

akademia@rbsport.pl

Kontakt

KATOWICE/SOSNOWIEC

Bukowa 1a

tel:790 204 371

ligakatowice@rbsport.pl

Kontakt

SUCHY  LAS

731 900 110

akademia@rbsport.pl

Kontakt

BIEDRUSKO

731 900 110

akademia@rbsport.pl

Kontakt

Treningi bramkarskie

Specjalistyczne zajęcia dla grupy maksymalnie 2-5 osób w oparciu o najnowsze metody szkolenia zawodników na pozycji bramkarza. Trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi.

Treningi indywidualne

Specjalistyczne zajęcia dla grupy maksymalnie 2-4 osób w oparciu o najnowsze metody szkolenia zawodników jeśli chodzi o podnoszenie umiejętności technicznych (prowadzenie piłki, podanie piłki, przyjęcie piłki, zwody). Trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi.

Napisz do Nas

11 + 3 =

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wejdź, polub/zasubskrybuj. W naszych mediach społecznościowych znajdziesz filmy, zdjęcia, szybkie informacje na temat drużyn, meczów, turniejów. W dodatku prężnie działają zorganizowane grupy rodziców w obrębie danych roczników, Red Box Piłkarska Akademia to wielka rodzina. Dołącz do Nas !