730 992 150 akademia@rbsport.pl

RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA

 

PRZYJDŹ I GRAJ Z NAMI!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

❗️📣 OSTATNIE 4 WOLNE MIEJSCA❗️👇

Serdecznie zapraszamy na letnią sportową półkolonie z Red Box Piłkarską Akademią, która odbędzie się w Suchym Lesie 🌞❤️

Terminy:
📅 24.06.2024-28.06.2024 Suchy Las
⏰ 7:00-15:00
Koszt: 400 zł
Dla roczników 2010-2017
Liczba miejsc: 30
W ofercie:
- Treningi piłkarskie
- Basen/Park Trampolin
- Kino
- Lasery
- Warsztaty edukacyjne
- Obiad

Więcej informacji:
Tel. 730 992 150
E-mail: akademia@rbsport.pl

Zapisy na półkolonie w Suchym Lesie poprzez formularz kontaktowy👇

redboxpilkarskaakademia.pl/polkolonie-2/
... See MoreSee Less

❗️📣 OSTATNIE 4 WOLNE MIEJSCA❗️👇

Serdecznie zapraszamy na letnią sportową półkolonie z Red Box Piłkarską Akademią, która odbędzie się w Suchym Lesie 🌞❤️

Terminy:
📅 24.06.2024-28.06.2024 Suchy Las 
⏰ 7:00-15:00
Koszt: 400 zł
Dla roczników 2010-2017 
Liczba miejsc: 30
W ofercie:
- Treningi piłkarskie
- Basen/Park Trampolin
- Kino
- Lasery
- Warsztaty edukacyjne 
- Obiad  

Więcej informacji:
Tel. 730 992 150
E-mail: akademia@rbsport.pl

Zapisy na półkolonie w Suchym Lesie poprzez formularz kontaktowy👇

https://redboxpilkarskaakademia.pl/polkolonie-2/

‼️📣OSTATNIE WOLNE MIEJSCA‼️👇

Red Box Piłkarska Akademia zaprasza na turniej ,,Dzień Dziecka na sportowo”! Spotkania odbywać się będą na naturalnej trawie w Złotkowie przy ulicy Żytniej 1.

GRAMY BEZ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ

📆 09.06 (Niedziela)

⏰ 9:00-12:00

🔹KATEGORIA SKRZAT ROCZNIK 2017/18 (4+0)
- 16 ZESPOŁÓW (4 BOISKA) ❌ BRAK MIEJSC
- MECZ 1x10 MIN

⏰ 12:00-15:00

🔹KATEGORIA ŻAK ROCZNIK 2016 (4+1)
- 8 ZESPOŁÓW (2 BOISKA) ❌ BRAK MIEJSC
- MECZ 1x10 MIN

🔹KATEGORIA ŻAK ROCZNIK 2015 (4+1)
- 8 ZESPOŁÓW (2 BOISKA) ❗️3 WOLNE MIEJSCA❗️
- MECZ 1x10 MIN

💰KOSZT UCZESTNICTWA ZESPOŁU 100 ZŁOTYCH

Gwarantujemy:
- 70 minut grania,
- sędziów z kolegium WZPN,
- opiekę medyczną,
- na zakończenie dla każdego uczestnika medal, dla drużyny puchar.

Zapisy - 730 992 150 lub w wiadomości prywatnej.

Serdecznie zapraszamy! ⚽️⚽️⚽️
... See MoreSee Less

‼️📣OSTATNIE WOLNE MIEJSCA‼️👇

Red Box Piłkarska Akademia zaprasza na turniej ,,Dzień Dziecka na sportowo”! Spotkania odbywać się będą na naturalnej trawie w Złotkowie przy ulicy Żytniej 1.

GRAMY BEZ KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ

📆 09.06 (Niedziela)

⏰ 9:00-12:00

🔹KATEGORIA SKRZAT ROCZNIK 2017/18 (4+0)
- 16 ZESPOŁÓW (4 BOISKA) ❌ BRAK MIEJSC
- MECZ 1x10 MIN

⏰ 12:00-15:00

🔹KATEGORIA ŻAK ROCZNIK 2016 (4+1)
- 8 ZESPOŁÓW (2 BOISKA) ❌ BRAK MIEJSC
- MECZ 1x10 MIN

🔹KATEGORIA ŻAK ROCZNIK 2015 (4+1)
- 8 ZESPOŁÓW (2 BOISKA) ❗️3 WOLNE MIEJSCA❗️
- MECZ 1x10 MIN

💰KOSZT UCZESTNICTWA ZESPOŁU 100 ZŁOTYCH

Gwarantujemy:
- 70 minut grania,
- sędziów z kolegium WZPN,
- opiekę medyczną,
- na zakończenie dla każdego uczestnika medal, dla drużyny puchar.

Zapisy - 730 992 150 lub w wiadomości prywatnej. 

Serdecznie zapraszamy!  ⚽️⚽️⚽️

Photos from Red Box Piłkarska Akademia's post ... See MoreSee Less

TERMINARZ SOBOTNICH ZMAGAŃ👇⚽️🔥

📍Złotkowo, ulica Żytnia 1
🏟️Stadion Złotych Złotkowo

18.05.2024

ROCZNIK 2016

1 x 12 min / 2 min przerwy / 4 + 1

12:00-14:00

Grupa 1

1. TPS Winogrady
2. Red Box Poznań
3. Red Box Suchy Las
4. KS Swierczewo
5. AP Oborniki I
6. UKS APR Rokietnica

BOISKO „A”

12:00 TPS WINOGRADY - UKS APR ROKIETNICA
12:14 RED BOX SUCHY LAS - KS ŚWIERCZEWO
12:28 UKS APR ROKIETNICA - KE ŚWIERCZEWO
12:42 TPS WINOGRADY - KS ŚWIERCZEWO
12:56 UKS APR ROKIETNICA - RED BOX POZNAŃ
13:10 KS ŚWIERCZEWO - RED BOX POZNAŃ
13:24 TPS WINOGRADY - RED BOX POZNAŃ
13:38 KS ŚWIERCZEWO - AP OBORNIKI I

BOSIKO „B”

12:00 RED BOX POZNAŃ - AP OBORNIKI I
12:14 TPS WINOGRADY - AP OBORNIKI I
12:28 RED BOX POZNAŃ - RED BOX SUCHY LAS
12:42 AP OBORNIKI I - RED BOX SUCHY LAS
12:56 TPS WINOGRADY - RED BOX SUCHY LAS
13:10 AP OBORNIKI I - UKS APR ROKIETNICA
13:24 RED BOX SUCHY LAS - UKS APR ROKIETNICA

GRUPA 2

1. TPS Winogrady II
2. Red Box Biedrusko
3. SMP Wichniarek
4. AP Oborniki II
5. Błękitni Owińska I
6. Błękitni Owińska II

BOISKO „C”

12:00
12:14 BŁĘKITNI OWIŃSKA II - BŁĘKITNI OWIŃSKA I
12:28 TPS WINOGRADY II - BŁĘKITNI OWIŃSKA I
12:42 BŁĘKITNI OWIŃSKA II - SMP WICHNIAREK
12:56 BŁĘKITNI OWIŃSKA I - SMP WICHNIAREK
13:10 TPS WINOGRADY II - SMP WICHNIAREK
13:24 BŁĘKITNI OWIŃSKA I - RED BOX BIEDRUSKO
13:38 SMP WICHNIAREK - RED BOX BIEDRUSKO

BOISKO „D”

12:00 TPS WINOGRADY II - RED BOX BIEDRUSKO
12:14 SMP WICHNIAREK - AP OBORNIKI II
12:28 RED BOX BIEDRUSKO - AP OBORNIKI II
12:42 TPS WINOGRADY - AP OBORNIKI II
12:56 RED BOX BIEDRUSKO - BŁĘKITNI OWIŃSKA II
13:10 AP OBORNIKI II - BŁĘKITNI OWIŃSKA II
13:24 TPS WINOGRADY II - BŁĘKITNI OWIŃSKA II
13:38 AP OBORNIKI II - BŁĘKITNI OWIŃSKA I
... See MoreSee Less

TERMINARZ SOBOTNICH ZMAGAŃ👇⚽️🔥

📍Złotkowo, ulica Żytnia 1
🏟️Stadion Złotych Złotkowo

18.05.2024

ROCZNIK 2016
 
1 x 12 min / 2 min przerwy / 4 + 1
 
12:00-14:00
 
Grupa 1 
 
1. TPS Winogrady 
2. Red Box Poznań 
3. Red Box Suchy Las 
4. KS Swierczewo
5. AP Oborniki I
6. UKS APR Rokietnica 

BOISKO „A”

12:00 TPS WINOGRADY - UKS APR ROKIETNICA
12:14 RED BOX SUCHY LAS - KS ŚWIERCZEWO
12:28 UKS APR ROKIETNICA - KE ŚWIERCZEWO
12:42 TPS WINOGRADY - KS ŚWIERCZEWO
12:56 UKS APR ROKIETNICA - RED BOX POZNAŃ
13:10 KS ŚWIERCZEWO - RED BOX POZNAŃ
13:24 TPS WINOGRADY - RED BOX POZNAŃ
13:38 KS ŚWIERCZEWO - AP OBORNIKI I

BOSIKO „B”

12:00 RED BOX POZNAŃ - AP OBORNIKI I 
12:14 TPS WINOGRADY - AP OBORNIKI I
12:28 RED BOX POZNAŃ - RED BOX SUCHY LAS
12:42 AP OBORNIKI I - RED BOX SUCHY LAS
12:56 TPS WINOGRADY - RED BOX SUCHY LAS
13:10 AP OBORNIKI I - UKS APR ROKIETNICA
13:24 RED BOX SUCHY LAS  - UKS APR ROKIETNICA
 
GRUPA 2
 
1. TPS Winogrady II
2. Red Box Biedrusko 
3. SMP Wichniarek 
4. AP Oborniki II
5. Błękitni Owińska I
6. Błękitni Owińska II 
 
 BOISKO „C”

12:00
12:14 BŁĘKITNI OWIŃSKA II - BŁĘKITNI OWIŃSKA I
12:28 TPS WINOGRADY II - BŁĘKITNI OWIŃSKA I
12:42 BŁĘKITNI OWIŃSKA II - SMP WICHNIAREK
12:56 BŁĘKITNI OWIŃSKA I - SMP WICHNIAREK
13:10 TPS WINOGRADY II - SMP WICHNIAREK
13:24 BŁĘKITNI OWIŃSKA I - RED BOX BIEDRUSKO
13:38 SMP WICHNIAREK - RED BOX BIEDRUSKO

BOISKO „D”

12:00 TPS WINOGRADY II - RED BOX BIEDRUSKO
12:14 SMP WICHNIAREK - AP OBORNIKI II
12:28 RED BOX BIEDRUSKO - AP OBORNIKI II
12:42 TPS WINOGRADY - AP OBORNIKI II
12:56 RED BOX BIEDRUSKO - BŁĘKITNI OWIŃSKA II
13:10 AP OBORNIKI II - BŁĘKITNI OWIŃSKA II
13:24 TPS WINOGRADY II - BŁĘKITNI OWIŃSKA II
13:38 AP OBORNIKI II - BŁĘKITNI OWIŃSKA I

TERMINARZ SOBOTNICH ZMAGAŃ ⚽️🔥👇

📍 Złotkowo, ulica Żytnia 1
🏟️ Stadion Złotych Złotkowo

18.05.2024

Rocznik 2017/18

Czas 1 x 10 min / 2 min przerwy / 4+0

9:00-11:30

GRUPA 1

1. Maratończyk Brzeźno
2. TPS Winogrady II
3. Red Box Suchy Las II
4. Red Box Biedrusko II
5. Canarinhos Skórzewo I
6. KS Świerczewo
7. Canarinhos Skórzewo 2018

BOISKO „A”

09:00 TPS WINOGRADY II - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018
09:12 RED BOX BIEDRUSKO II - CANARINHOS SKÓRZEWO I
09:24 TPS WINOGRADY II - CANARINHOS SKÓRZEWO I
09:36 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - KS ŚWIERCZEWO
09:48 TPS WINOGRADY II - RED BOX SUCHY LAS II
10:00 KS ŚWIERCZEWO - RED BOX BIEDRUSKO II
10:12 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - RED BOX BIEDRUSKO II
10:24 KS ŚWIERCZEWO - TPS WINOGRADY II
10:36 RED BOX BIEDRUSKO II - TPS WINOGRADY II
10:48 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - TPS WINOGRADY II
11:00 CANARINHOS SKÓRZEWO I - KS ŚWIERCZEWO

BOISKO „B”

09:00 RED BOX SUCHY LAS II - KS ŚWIERCZEWO
09:12 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018
09:24 RED BOX SUCHY LAS II - RED BOX BIEDRUSKO II
09:36 CANARINHOS SKÓRZEWO 2018 - CANARINHOS SKÓRZEWO I
09:48 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - CANARINHOS SKÓRZEWO I
10:00 CANARINHOS SKÓRZEWO 2018 - RED BOX SUCHY LAS II
10:12 CANARINHOS SKÓRZEWO I - RED BOX SUCHY LAS II
10:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - RED BOX SUCHY LAS II
10:36 KS ŚWIERCZEWO - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018
10:48 RED BOX BIEDRUSKO II - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018

GRUPA 2

1. TPS Winogrady
2. Red Box Suchy Las
3. Red Box Poznań
4. Red Box Biedrusko
5. Canarinhos Skórzewo II
6. SMP Wichniarek
7. SC Champion Rokietnica


BOISKO „C”

09:00 RED BOX SUCHY LAS - SC CHAMPION ROKIETNICA
09:12 RED BOX BIEDRUSKO - CANARINHOS SKÓZEWO II
09:24 RED BOX SUCHY LAS - CANARINHOS SKÓRZEWO II
09:36 TPS WINOGRADY - SMP WICHNIAREK
09:48 RED BOX SUCHY LAS - RED BOX POZNAŃ
10:00 SMP WICHNIAREK - RED BOX BIEDRUSKO
10:12 TPS WINOGRADY - RED BOX BIEDRUSKO
10:24 SMP WICHNIAREK - RED BOX SUCHY LAS
10:36 RED BOX BIEDRUSKO - RED BOX SUCHY LAS
10:48 TPS WINOGRADY - RED BOX SUCHY LAS
11:00 CANARINHOS SKÓRZEWO II - SMP WICHNIAREK

BOISKO „D”

09:00 RED BOX POZNAŃ - SMP WICHNIAREK
09:12 TPS WINOGRADY - SC CHAMPION ROKIETNICA
09:24 RED BOX POZNAŃ - RED BOX BIEDRUSKO
09:36 SC CHAMPION ROKIETNICA - CANARINHOS SKÓZEWO II
09:48 TPS WINOGRADY - CANARINHOS SKÓRZEWO II
10:00 SC CHAMPION ROKIETNICA - RED BOX POZNAŃ
10:12 CANARINHOS SKÓRZEWO II - RED BOX POZNAŃ
10:24 TPS WINOGRADY - RED BOX POZNAŃ
10:36 SMP WICHNIAREK - SC CHAMPION ROKIETNICA
10:48 RED BOX BIEDRUSKO - SC CHAMPION ROKIETNICA
... See MoreSee Less

TERMINARZ SOBOTNICH ZMAGAŃ ⚽️🔥👇

📍 Złotkowo, ulica Żytnia 1
🏟️ Stadion Złotych Złotkowo 

18.05.2024
 
Rocznik 2017/18
 
Czas 1 x 10 min / 2 min przerwy / 4+0
 
9:00-11:30

GRUPA 1 
 
1. Maratończyk Brzeźno 
2. TPS Winogrady II
3. Red Box Suchy Las II
4. Red Box Biedrusko II
5. Canarinhos Skórzewo I
6. KS Świerczewo 
7. Canarinhos Skórzewo 2018

 BOISKO „A”
 
09:00 TPS WINOGRADY II - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018
09:12 RED BOX BIEDRUSKO II - CANARINHOS SKÓRZEWO I
09:24 TPS WINOGRADY II - CANARINHOS SKÓRZEWO I
09:36 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - KS ŚWIERCZEWO
09:48 TPS WINOGRADY II - RED BOX SUCHY LAS II
10:00 KS ŚWIERCZEWO - RED BOX BIEDRUSKO II
10:12 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - RED BOX BIEDRUSKO II
10:24 KS ŚWIERCZEWO - TPS WINOGRADY II
10:36 RED BOX BIEDRUSKO II - TPS WINOGRADY II
10:48 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - TPS WINOGRADY II
11:00 CANARINHOS SKÓRZEWO I - KS ŚWIERCZEWO
 
BOISKO „B” 
 
09:00 RED BOX SUCHY LAS II - KS ŚWIERCZEWO
09:12 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018
09:24 RED BOX SUCHY LAS II - RED BOX BIEDRUSKO II
09:36 CANARINHOS SKÓRZEWO 2018 - CANARINHOS SKÓRZEWO I
09:48 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - CANARINHOS SKÓRZEWO I
10:00 CANARINHOS SKÓRZEWO 2018 - RED BOX SUCHY LAS II
10:12 CANARINHOS SKÓRZEWO I - RED BOX SUCHY LAS II
10:24 MARATOŃCZYK BRZEŹNO - RED BOX SUCHY LAS II
10:36 KS ŚWIERCZEWO - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018
10:48 RED BOX BIEDRUSKO II - CANARINHOS SKÓRZEWO 2018

GRUPA 2
 
1. TPS Winogrady 
2. Red Box Suchy Las 
3. Red Box Poznań 
4. Red Box Biedrusko 
5. Canarinhos Skórzewo II
6. SMP Wichniarek 
7. SC Champion Rokietnica 
 
 
BOISKO „C”
 
09:00 RED BOX SUCHY LAS  - SC CHAMPION ROKIETNICA
09:12 RED BOX BIEDRUSKO - CANARINHOS SKÓZEWO II
09:24 RED BOX SUCHY LAS - CANARINHOS SKÓRZEWO II
09:36 TPS WINOGRADY - SMP WICHNIAREK
09:48 RED BOX SUCHY LAS - RED BOX POZNAŃ
10:00 SMP WICHNIAREK - RED BOX BIEDRUSKO
10:12 TPS WINOGRADY - RED BOX BIEDRUSKO
10:24 SMP WICHNIAREK - RED BOX SUCHY LAS
10:36 RED BOX BIEDRUSKO - RED BOX SUCHY LAS
10:48 TPS WINOGRADY - RED BOX SUCHY LAS
11:00 CANARINHOS SKÓRZEWO II - SMP WICHNIAREK
 
BOISKO „D”
 
09:00 RED BOX POZNAŃ - SMP WICHNIAREK
09:12 TPS WINOGRADY - SC CHAMPION ROKIETNICA
09:24 RED BOX POZNAŃ - RED BOX BIEDRUSKO
09:36 SC CHAMPION ROKIETNICA - CANARINHOS SKÓZEWO II
09:48 TPS WINOGRADY - CANARINHOS SKÓRZEWO II
10:00 SC CHAMPION ROKIETNICA - RED BOX POZNAŃ 
10:12 CANARINHOS SKÓRZEWO II - RED BOX POZNAŃ 
10:24 TPS WINOGRADY - RED BOX POZNAŃ 
10:36 SMP WICHNIAREK - SC CHAMPION ROKIETNICA 
10:48 RED BOX BIEDRUSKO - SC CHAMPION ROKIETNICA

Uwaga zawodnicy!
Wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w testach prowadzonych przez Narodowy Instytut Szkolenia Piłkarza pod patronatem PZPN. Sprawdź swoją szybkość, wytrzymałość, moc kończyn dolnych oraz inne umiejętności.
Zapisy (dla zawodników z roczników 2010-2017) u trenerów poszczególnych grup.
Koszt uczestnictwa zawodnika: 300 zł
Termin: 29.06

nisp.pl/program/

vimeo.com/922385479?share=copy
... See MoreSee Less

Uwaga zawodnicy!
Wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w testach prowadzonych przez Narodowy Instytut Szkolenia Piłkarza  pod patronatem PZPN. Sprawdź swoją szybkość, wytrzymałość, moc kończyn dolnych oraz inne umiejętności.
Zapisy (dla zawodników z roczników 2010-2017) u trenerów poszczególnych grup.
Koszt uczestnictwa zawodnika: 300 zł
Termin: 29.06

https://nisp.pl/program/

https://vimeo.com/922385479?share=copy

Kolejny udany turniej Żaków z Poznania w ramach rozgrywek WZPN. Chłopacy pomimo okrojonego składu świetnie się spisali! W 6 rozegranych meczach odnieśli 5 zwycięstw! Brawo zespół!⚽️❤️ ... See MoreSee Less

Kolejny udany turniej Żaków z Poznania w ramach rozgrywek WZPN. Chłopacy pomimo okrojonego składu świetnie się spisali! W 6 rozegranych meczach odnieśli 5 zwycięstw! Brawo zespół!⚽️❤️

W sobotni poranek dwie drużyny naszych Orlików stawiły się na swoim kolejnym turnieju w ramach rozgrywek WZPN. Zespół z Poznania oraz Suchego Lasu wspierany kolegami z Biedruska pokazał wolę walki. Blisko 100 minut ambitnej gry przełożyło się na piękne bramki, a także kolejne zdobyte doświadczenie! ⚽️❤️ ... See MoreSee Less

W sobotni poranek dwie drużyny naszych Orlików stawiły się na swoim kolejnym turnieju w ramach rozgrywek WZPN. Zespół z Poznania oraz Suchego Lasu wspierany kolegami z Biedruska pokazał wolę walki. Blisko 100 minut ambitnej gry przełożyło się na piękne bramki, a także kolejne zdobyte doświadczenie! ⚽️❤️
Load more

Misja Red Box Piłkarskiej

Red Box to instytucja działająca na arenie sportowej już od 1989 roku. Świadczy to niewątpliwe o jakości oraz solidności marki, która podąża za nowymi nurtami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich partnerów, a także wskazuje na racjonalny model funkcjonowania, który od lat budzi zaufanie.

Red Box Centrum Sportowe

Red Box Akademia Piłkarska, jako jedyna Akademia dysponuje własnym Centrum Sportowym wyposażonym w salkę treningową oraz nowoczesny salon piłkarski. To tutaj realizujemy treningi indywidualne i zajęcia Red Box Akademii Bramkarskiej.

AKADEMIE

POZNAŃ

Wiosenna 33 / Baranowo

tel: 730 992 150

akademia@rbsport.pl

Kontakt

KATOWICE/SOSNOWIEC

Bukowa 1a

tel:790 204 371

ligakatowice@rbsport.pl

Kontakt

SUCHY  LAS

731 900 110

akademia@rbsport.pl

Kontakt

BIEDRUSKO

731 900 110

akademia@rbsport.pl

Kontakt

Treningi bramkarskie

Specjalistyczne zajęcia dla grupy maksymalnie 2-5 osób w oparciu o najnowsze metody szkolenia zawodników na pozycji bramkarza. Trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi.

Treningi indywidualne

Specjalistyczne zajęcia dla grupy maksymalnie 2-4 osób w oparciu o najnowsze metody szkolenia zawodników jeśli chodzi o podnoszenie umiejętności technicznych (prowadzenie piłki, podanie piłki, przyjęcie piłki, zwody). Trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi.

Napisz do Nas

13 + 2 =

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Wejdź, polub/zasubskrybuj. W naszych mediach społecznościowych znajdziesz filmy, zdjęcia, szybkie informacje na temat drużyn, meczów, turniejów. W dodatku prężnie działają zorganizowane grupy rodziców w obrębie danych roczników, Red Box Piłkarska Akademia to wielka rodzina. Dołącz do Nas !