730 992 150 akademia@rbsport.pl

TERMINARZ

ORLIK Boisko “A”
08:45 Fara Pelikan Żydowo – PS Gniezno
09:08 SP Przysiuda Września I – PS Gniezno
09:31 SP Przysiuda Września II – Fara Pelikan Żydowo
09:54 SP Przysiuda Września I – Fara Pelikan Żydowo
10:17 PS Gniezno – KS Świerczewo
10:40 SP Przysiuda Września I – RED BOX Piłkarska Akademia
11:03 SP Przysiuda Września II – KS Świerczewo
11:26 OTPS Winogrady Poznań – RED BOX Piłkarska Akademia
11:49 SP Przysiuda Września II Red BOX Piłkarska Akademia
12:12 OTPS Winogrady Poznań – KS Świerczewo
12:35 OTPS Winogrady Poznań – Canarinhos Skórzewo
12:58 Canarinhos Skórzewo – Akademia Reissa Swarzędz/Rataje
13:21 Akademia AZS UAM Poznań – Akademia Maratończyk
13:44 Canarinhos Skórzewo – Akademia AZS UAM Poznań
14:07 Akademia Reissa Swarzędz/Rataje – Akademia Maratończyk
ŻAK Boisko “B”
08:45 Fara Pelikan Żydowo – RED BOX Czerwoni
09:08 SP Przysiuda Września II – RED BOX Czerwoni
09:31 Pelikan Żydowo – RED BOX Piłkarska Akademia 2013
09:54 RED BOX Piłkarska Akademia 2012 – Fara Pelikan Żydowo
10:17 SP Przysiuda Września II – Jadwiżański KS I
10:40 SP Przysiuda Września I – Jadwiżański KS II
11:03 SP Przysiuda Września II – Lechia Kostrzyn
11:26 SP Przysiuda Września II – RED BOX Piłkarska Akademia 2013
11:49 SP Przysiuda Września I – RED BOX Piłkarska Akademia “Czerwoni”
12:12 Luboński KS – AP ISiN Mnichowo
12:35 Lipno Stęszew – RED BOX Piłkarska Akademia “Czerwoni”
12:58 RED BOX Piłkarska Akademia 2012 – AP ISiN Mnichowo
13:21 Mnichowo – REDBOX Piłkarska Akademia 2013
13:44 Lipno Stęszew – RED BOX Piłkarska Akademia 2013
14:07 RED BOX Piłkarska Akademia 2012 – Lipno Stęszew
ŻAK Boisko “C”
08:45 AP Optimum – Luboński KS
09:08 Jadwiżański KS I – Lechia Kostrzyn
09:31 Luboński KS – Lechia Kostrzyn
09:54 AP Optimum – Jadwiżański KS II
10:17 RED BOX Piłkarska Akademia “Czerwoni” – RED BOX Piłkarska Akademia 2012
10:40 Jadwiżański KS I – AP Optimum
11:03 RED BOX Piłkarska Akademia 2012 – Luboński KS
11:26 Jadwiżański KS I – RED BOX Piłkarska Akademia 2012
11:49 Jadwiżański KS II – RED BOX Piłkarska Akademia 2013
SKRZAT Boisko “C”
12:35 Canarinhos Skórzewo III – RED BOX Biedrusko
12:58 Akademia AZS UAM Poznań – Canarinhos Skórzewo I
13:21 Akademia Maratończyk – Canarinhos Skórzewo III
13:44 Canarinhos Skórzewo III – GKS Dopiewo
14:07 RED BOX Biedrusko Canarinhos Skórzewo I
SKRZAT ” Boisko “D”
08:45 PS Gniezno – RED BOX Suchy Las
09:08 SP Przysiuda Września II – RED BOX Suchy Las
09:31 PS Gniezno – RED BOX Piłkarska Akademia 2014
09:54 SP Przysiuda Września I – RED BOX Suchy Las
10:17 PS Gniezno – RED BOX Piłkarska Akademia 2014
10:40 SP Przysiuda Września II – RED BOX Piłkarska Akademia 2014
11:03 SP Przysiuda Września I – RED BOX Poznań
11:26 SP Przysiuda Września II – RED BOX Poznań
11:49 SP Przysiuda Września I – RED BOX Biedrusko
12:12 RED BOX Piłkarska Akademia 2014 – Akademia AZS UAM Poznań
12:35 Canarinhos Skórzewo II – Akademia Maratończyk
12:58 RED BOX Biedrusko – GKS Dopiewo
13:21 Canarinhos Skórzewo II – Akademia AZS UAM Poznan
13:44 Akadeamia Maratończyk – Canarinhos Skórzewo I
14:07 GKS Dopiewo – Canarinhos Skórzewo II

TABELE