POZNAŃ

HARMONOGRAM WAŻNY JEST OD 9 WRZEŚNIA

 
Rocznik Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Trener
2005/2006

CSRB
(Centrum Sportowe RED BOX)
17:30-19:00

Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30

CSRB

17:30-19:00

Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30

CSRB
16:30-17:30

Łukasz Marek
2007/2008 CSRB
16:30-17:45
Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
CSRB
16:30-17:45
Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
CSRB
16:30-17:30
Łukasz Marek
2009 CSRB
 16:30-18:00
 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
CSRB
 16:30-18:00
 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
  Darek Czerniawski
2010/2011 CSRB
 17:00-18:30
 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
CSRB
 17:00-18:30
 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
  Bartosz Jankowiak
2012/13

CSRB
 16:30-17:30

 

 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30

CSRB
 16:30-17:30

 

 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30
  Aleksander Nowaczyk
2014  

CSRB
 16:30-17:30

 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30

 

CSRB
 16:30-17:30

 Kotowo
(ul. Głogowska 401)
16:30-17:30

 

Norbert Grzeszkiewicz
Treningi bramkarskie        

CSRB

17:00

Artur Chmiel

Reprezentacja Red Boxu rocznika 2010, trenuje w piątki na CSRB w godzinach 17:00 – 18:00

SUCHY LAS

Rocznik Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Trener
2007

Poziomkowa

17:00 – 18:30

Poziomkowa

16:30 – 18:00

 

Poziomkowa

16:30 – 18:00

  Jacek Kubiak
2008/2009  

Konwaliowa

16:30 – 18:00

 

Konwaliowa

16:30 – 18:00

 

Karol Zdunek

Maciej Mika

2010/11

A/B

 

Konwaliowa

16:30 – 18:00

 

Konwaliowa

16:30 – 18:00

 

A – Dariusz Czerniawski

B – Bartosz Bzowy

2012/2013  

Konwaliowa

15:30-16:15

 

Konwaliowa

15:30-16:15

  Dariusz Czerniawski

Leśne Ludki

(darmowe zajęcia dla przedszkolaków)

     

Przedszkole Leśne Ludki

14:15 – 15:15

  Dariusz Czerniawski

 

CHLUDOWO

Rocznik Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Trener
Golęczewo

14:00 – 15:15

(SP w Golęczewie)

14:00 – 15:15

(SP w Golęczewie)

Dariusz Czerniawski
Chludowo

13:00 – 14:00

(Przedszkole w Chludowie)

Dariusz Czerniawski

 

BIEDRUSKO

Rocznik Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Trener
Golęczewo    

14:00 – 15:15

(SP w Golęczewie)

 

14:00 – 15:15

(SP w Golęczewie)

Dariusz Czerniawski
Chludowo  

13:00 – 14:00

(Przedszkole w Chludowie)

      Dariusz Czerniawski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress