This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Aktualności

Zapraszamy na letnie zgrupowania piłkarskie!

Zapraszamy na letnie zgrupowania piłkarskie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną dla naszych zawodników na letnie zgrupowania piłkarskie.Jak wiadomo w lipcu nasi młodzi adepci futbolu maja wolne,natomiast już od sierpnia wracamy do normalnych treningów piłkarskich.
Od 5 sierpnia rozpocznie się zgrupowanie dla zespołów z trzech kategorii wiekowych.Zawodnicy z roczników 2002/03,2004/05 oraz 2006 w dniach 5-11 sierpnia udadzą się do Polic koło Szczecina,gdzie zamieszkają w hotelu”Dobosz”,natomiast treningi odbywać będą się na boiskach Polickiego Ośrodka Sportu oraz na obiektach klubu sportowego Chemik Police.
Ich młodsi koledzy z rocznika 2007 mają zaplanowany wyjazd do doskonale nam znanego ośrodka w Świeradowie Zdroju gdzie zamieszkają w hotelu „Świeradów”,który należy do byłego piłkarza Waldemara Krygera.Termin zgrupowania to 13-19 sierpnia.Zawodnicy z rocznika 2008/09 wyjada w sierpniu do oddalonych od Poznania zaledwie 40 kilometrów Łężeczek,gdzie w bardzo komfortowych warunkach w hotelu „NovaPosnania” będą mogli się przygotowywać do nowego sezonu piłkarskiego. Więcej informacji na :www.redboxpilkarskaakadermia.pl oraz pod numerem telefonu:730-992-150.
Serdecznie zapraszamy 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress