730 992 150 akademia@rbsport.pl

RED BOX POZNAŃ-OBRA ZBĄSZYŃ 5-1!

W sobotę zespół naszych młodzików rozgrywał ostatnie spotkanie ligowe sezonu 2016/17.
Pożegnanie sezonu na boiskach II ligowych było niezwykle imponujące ze strony naszych zawodników!
Zwycięstwo 5-1 nad wyżej notowaną w tabeli Obrą Zbąszyń pozwoliło naszym zawodnikom w miarę dobrych humorach zakończyć piłkarski sezon.Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa.Bramka na 1-0 padła dopiero w ostatnich minutach pierwszej części meczu.Natomiast druga część spotkania przebiegała już pod dyktando naszych zawodników,którzy bez większego problemu stwarzali sobie kolejne sytuacje strzeleckie.Całe spotkanie zakończyło się jak najbardziej zasłużonym zwycięstwem 5-1.
Trzeba wyróżnić cały zespół za walkę oraz realizowanie przedmeczowych założenie taktycznych.Można
stwierdzić,iż szkoda,że sezon dobiegł końca ponieważ ostatnie mecze ligowe pokazały,iż przy pełnej mobilizacji i zaangażowaniu wszystkich zawodników można osiągać przyzwoite wyniki na boiskach II ligowych.Teraz przed zawodnikami ostatnie tydzień treningów i następnie przerwa w miesiącu lipcu,natomiast od sierpnia starują przygotowania do kolejnego sezonu.