(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
W niedziele zawodnicy żaka młodszego rozegrali swoje pierwsze mecze w turnieju Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Gra naszych podopiecznych bardzo „cieszyła oko” – było sporo pojedynków 1 na 1, dużo strzelonych bramek oraz co najważniejsze mnóstwo radości z gry i uśmiechów na twarzach 