(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
W minioną sobotę, reprezentacja rocznika 2012 wzięła udział w kolejnym turnieju WZPN. Spotkania obfitowały w wiele wspaniałych akcji zarówno zespołowych, jak i indywidualnych przeprowadzonych przez naszych zawodników, co przyniosło dużo strzelonych bramek. Drużyna pokazała się z jak najlepszej strony, oby tak dalej!