730 992 150 akademia@rbsport.pl

Orlik E-2,Rocznik 2008
Red Box Suchy Las-Sparta Oborniki 1-4
W sobotę trzy nasze zespoły rozgrywały swoje spotkania w ligach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.Sobotnie granie rozpoczęło się od porażki naszego zespołu z Suchego Lasu
z rocznika 2008/09.Zawodnicy trenera Dawida Macha ulegli na swoim boisku Sparcie Oborniki 1-4.

Franczak 1gol
Ostre strzelanie urządzili za to sobie zawodnicy trenera Jacka Kubiak,którzy na wyjeździe rozgromili zespół Wełny Rogoźno,aż 13-0!Brawa dla zawodników oraz trenera za udane rozpoczęcie nowego sezonu!!!

Trampkarz C-1,rocznik 2003
Vitkowia Witkowo -Red Box Poznań 4-5
Bramki:
Borówka 2 gole
Pawłowski 2 gole
Wilczyński 1 gol
Niezwykle emocjonujący mecz rozegrali nasi trampkarze z rocznika 2003.W wyjazdowym spotkaniu wygrali z miejscową Vitkowia 5-4 zdobywając zwycięską bramkę na 2 minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego.Początek meczu nie był udany dla naszego zespołu i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 3-1.Po męskiej rozmowie w przerwie meczu zespół trenera Artura Bednarczyka w pełni zdominował w drugiej połowie gospodarzy i udało się zdobyć 3 punkty.Bramkę na wagę zwycięstwa pięknym strzałem zdobył Kacper Wilczyński.Warto dodać,iż po dwie bramki zdobyli w tym meczu Maks Borówka oraz Filip Pawłowski.

Natomiast w niedzielę 10 września rozegrane będą kolejne dwa mecze ligowe naszych zespołów.O godzinie 10:00 zespół trenera Łukasza Marka z rocznika 2005/06 zagra w Śremie z Wartą.Dwie godziny później czyli o 12:00 na boisku przy ulicy Promienistej w Poznaniu zespół naszych juniorów z rocznika 2002 (trener Sebastian Kleiber) podejmować będzie Pogoń Książ Wielkopolski.