730 992 150 akademia@rbsport.pl

Młodzik D-2,grupa 8

W najbliższy weekend zawodnicy Red Box Piłkarskiej Akademii występujący w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrają kolejne spotkania.Tym razem na boiska wybiegną dwa nasze zespoły.W sobotę 7 listopada w kategorii Młodzik D-2,grupa 8 rozegramy wyjazdowe spotkanie z Orłami w Komornikach.Początek meczu o godzinie 10:00 na boisku przy ulicy Jeziornej 5.W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik 0-0. Jest to przedostatni mecz jesieni naszych zawodników. Na zakończenie rundy 14 listopada w sobotę na swoim boisku zagramy mecz rewanżowy z Orlikiem Mosina.Życzymy powodzenia zawodnikom trenera Jakuba Budycha.

Orlik E-2,grupa 9

W niedziele 8 listopada o godzinie 11:00 na boisko wybiegną zawodnicy Poznaniaka Aurea Poznań i Red Box Piłkarskiej Akademii Poznań.Będzie to z pewnością ciekawe spotkanie,ponieważ zagrają drużyny z czołowych miejsc w tabeli(Red Box 2 miejsce,19 punktów) Poznaniak (3 miejsce,17 punktów) a w pierwszym spotkaniu na boisku przy ulicy Promienistej padł remis 2-2.Trzymamy kciuki za zawodników trenera Łukasza Marka.Natomiast po niedzielnym spotkaniu zawodnicy nie będą mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek, ponieważ już w środę 11 listopada o godzinie 12:30 podejmować będziemy zespól Lecha I Poznań lidera tabeli. który do tej chwili ma 20 zdobytych punktów.Także zapowiadają się dwa bardzo trudne spotkania przed zawodnikami Red Box Piłkarskiej Akademii Poznań występującej w kategorii Orlik E-2, grupa 9.

Trampkarz C-2,grupa 6

Nasz najstarszy zespół rozegra spotkanie w środę 11 listopada na swoim boisku zmierzymy się z liderującą w tabeli Wartą Poznań.Będzie to ostatnie spotkanie sezonu jesiennego.Początek meczu o godzinie 10:30.W pierwszym spotkaniu tych drużyn lepsi okazali się młodzi piłkarze Warty odnosząc zwycięstwo 2-1.