730 992 150 akademia@rbsport.pl

SEZON LIGOWY – JESIEŃ 2017

Już w najbliższą sobotę, 16 września wystartują rozgrywki Ligi Piłkarskiej ,,Red Box Junior”. Pojedynki ligowe rozgrywane będą na trawiastych boiskach, znajdujących się na ul. Promienistej 27. Jak zwykle czeka na nas duża ilość wspaniałych, niezapomnianych wrażeń typowo piłkarskich. Każda drużyna w poszczególnych rocznikach ma zagwarantowane rozegranie jesienią 10 pojedynków ligowych.

ROCZNIK 2007

W roczniku tym obejrzymy w akcji 10 zespołów. Po zakończonej fazie zasadniczej, w której każda ekipa rozegra 9 meczy, rozegrane zostanie jeszcze dodatkowych 5 spotkań w systemie: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 i 9-10, które ostatecznie zadecydują o poszczególnych miejscach w ligowej tabeli. Każda drużyna rozegra więc 10 meczy.

TABELA – ROCZNIK 2007

SPWP Września
Unia Swarzędz
Red Box Poznań
Warta Poznań
RM Team
Rokita Rokietnica
SP Wichniarek
SP Luboń
Red Box Biedrusko
Red Box Suchy Las

ROCZNIK 2008

W roczniku tym do ligowej rywalizacji przystąpi 11 zespołów. Zagrają one wyłącznie fazę zasadniczą. Po zagraniu przez każdego uczestnika 10 spotkań, wyłoniona zostanie jesienna, końcowa tabela.

TABELA – ROCZNIK 2008

SPWP Września I
SPWP Września II
Red Box Poznań
Red Box Suchy Las
Red Box Biedrusko
Szkółka Gniezno
RM Team
Rokita Rokietnica
Lotnik Poznań
SP Luboń
Copernicus

ROCZNIK 2009

Niestety start rozgrywek w tym roczniku jest jesienią wątpliwy. Zgłosiło się bowiem tylko 5 zespołów. Przy takiej liczbie zespołów, rozgrywki mijają się z sensem. Na dzień dzisiejszy podjęta została decyzja o tym, że w pierwszej kolejce ligowej 16 września rocznik ten nie zagra. Jeżeli w najbliższym czasie dojdzie 6 ekipa, wystartujemy, a zespoły rozegrają mecz i rewanż. Czyli również, podobnie jak w pozostałych rocznikach, zagraja jesienią 10 pojedynków.

TABELA – ROCZNIK 2009

SPWP Września
Rokita Rokietnica
UKS Śrem
Red Box Poznań
SP Wichniarek

ROCZNIK 2010

W najłodszym roczniku zagra 8 zespołów. Po zakończeniu fazy zasadniczej, kiedy to każdy uczestnik rozegra 7 meczy, tabela zostanie podzielona na 2 podgrupy. Drużyny z miejsc 1-4 walczyć będą o tytuł mistrzowski, natomiast ekipy z miejsc 5-8 o jak najwyższe miejsce. Dodatkowe 3 grupowe mecze, spowodują, że również w tym roczniku zespoły zagraja po 10 meczy.

Uwaga !!! Drużyna np. z miejsca 5 może mieć w ostatecznym, końcowym bilansie więcej punktów od zespołu z miejsca 4, nie może go jednak ,,przeskoczyć” w końcowej tabeli.

TABELA – ROCZNIK 2010

SPWP Września I
SPWP Września II
Dopiewo
Szkółka Gniezno
Rokita Rokietnica
Red Box Biedrusko
Red Box Suchy Las
Orkan Konarzewo
……………………………………………………………………

Przepraszam za zawirowania i pewne opóźnienia, ale z przyczyn jak najbardziej obiektywnych, dopiero w dniu dzisiejszym dostałem składy drużyn w poszczególnych rocznikach. Jutro na Facebooku opiekunowie i kierownicy drużyn będą się mogli zapoznać z sobotnim terminarzem.

Jestem oczywiście cały czas do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam – Waldemar Palacz

730 992 160
waldemarpalacz@interia.pl