730 992 150 akademia@rbsport.pl

W piątkowy wieczór zespół z rocznika 2006 prowadzony przez trenera Łukasza Marka wygrał kolejny mecz ligowy.Tym razem pokonaliśmy zespól Avii Kamionki 2-1.Trzeba jednak przyznać, iż zwycięstwo nie przyszło łatwo.Zespól z Kamionek postawił naszym zawodnikom trudne warunki i mecz był bardzo ciekawy i zacięty.Pierwszą bramkę zdobył już w 3 minucie spotkania Benjamin Jabłoński,na 2-0 podwyższył ten sam zawodnik i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.Druga cześć meczu były już znacznie bardziej zaciętym pojedynkiem a przypadkowo zdobyta bramka przez zespól Avii spowodowała, że do samego końca meczu było bardzo nerwowo.Na szczęście nasi zawodnicy utrzymali prowadzenie i zdobyli kolejne 3 ligowe punkty.A już za tydzień 22 maja podejmować będziemy zespół Przemysława Poznań.

W piątkowym meczu zagrali:Nowaczyk Antek,Dondajewski Jakub,Wojtalik Krzysztof,Maruszewski Bartosz,Gano Kacper,Nawrocik Oskrar, Strojanowski Jakub,Jabłoński Benjamin,Rogowski Piotr.