730 992 150 akademia@rbsport.pl

Nasz zespól z rocznika 2006 prowadzony przez trenera Łukasza Marka zakończył w środowe południe jesienne zmagania piłkarskie w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W ostatnim spotkaniu w kategorii Orlik E-2, grupa 9, zmierzyliśmy się z najlepszym zespołem naszej grupy – Lechem I Poznań. Do przerwy prowadzili goście 1-0 strzelając bramkę w ostatniej minucie z rzutu wolnego. Druga połowa nie przyniosła zmiany obrazu spotkania i dalej strona dominującą był zespół Lecha. W ciągu pierwszych 5 minut drugiej połowy goście zdobyli kolejne dwie bramki i spokojnie kontrolowali wynik odnosząc zasłużone zwycięstwo 3-0. Trzeba jednak pochwalić nasz zespół za postawę we wszystkich jesiennych spotkaniach. W tabeli zajęliśmy bardzo dobre 3 miejsce zdobywając w 10 spotkaniach 19 punktów, odnosząc 6 zwycięstw, 1 mecz zremisowaliśmy i ponieśliśmy 3 porażki. Stosunek bramek to 42 gole strzelone i 21 bramek straconych.

Fotorelacja ze spotkania dostępna na stronie: /kliknij, aby przejść do galerii/

Teraz przez zawodnikami jeszcze tydzień treningów na boisku,następnie przejście na treningi na halę. Zebranie organizacyjne dla rodziców zaplanowano na środę 18 listopada na godzinę 18:00 w siedzibie Akademii w Poznaniu przy ulicy Promienistej 27a.Tematem zebrania będzie podsumowanie rundy jesiennej oraz omówienie planów zimowo-wiosennych.

Więcej informacji pod numerem telefonu:730-992-150 lub w biurze Red Box Piłkarskiej Akademii od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.