(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
W taki sposób cieszył się wczoraj Nasz zespół Orlików z Suchego Lasu!
Po bardzo dobrym meczu drużyna prowadzona przez trenera Darka wygrała z Gromem Plewiska 7:4 kończąc tym samym swoje zmagania ligowe. Gratulacje! 
