(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Dziękujemy wszystkim zespołom oraz rodzicom za świetnie spędzony czas w soboty z ogromną ilością uśmiechów i strzelonych bramek 
.
Osobne podziękowania dla Miasta Poznań za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy.
Do zobaczenia na wiosnę, ale już w nowej formule RED BOX Junior Ligi
!