730 992 150 akademia@rbsport.pl

Drodzy Rodzice!

W związku z pandemią koronawirusa oraz ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, w całej Polsce zawieszone zostały zajęcia treningowe. Podobnie stało się w naszej Akademii. W piątek Rada Ministrów wprowadziła na terenie Rzeczypospolitej stan epidemii, co oznacza, że treningi nadal nie będą mogły się odbywać. Trenerzy, specjalnie dla swoich podopiecznych, przygotowali ćwiczenia do wykonania podczas tej przymusowej przerwy. Mamy nadzieję, że członkowie naszej Akademii wykonują zdalnie zadane ćwiczenia, które pozwolą na pozostanie w cyklu treningowym. W przypadku unormowania sytuacji epidemiologicznej w kraju, w lipcu chcielibyśmy odrobić stracone treningi.

W związku z bieżącą sytuacją otrzymujemy od Państwa wiele pytań, dotyczących dalszego funkcjonowania Akademii. Wśród nich pojawiają się również zapytania o płatność składek członkowskich.

Drodzy Rodzice! Nasze Stowarzyszenie i działająca w jego ramach Akademia, utrzymuje się właśnie ze składek członkowskich i ewentualnych dotacji celowych. Brak wpłat powoduje wstrzymanie między innymi wypłat naszej kadrze trenerskiej oraz zaległości w realizacji opłat stałych, dlatego bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy pomimo przerwy w zajęciach nie wstrzymali swoich przelewów. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, która spowoduje odejście naszej kadry szkoleniowej, której wszyscy zaufaliśmy i która z coraz większym powodzeniem prowadzi szkolenie Waszych dzieci.

Drodzy Rodzice! Jesteśmy świadomi zaistniałej sytuacji, ale mimo wszystko prosimy Was o wpłacanie składek członkowskich, które dla nas są bardzo ważnym wsparciem i pozwalają nam na dalsze funkcjonowanie.

Mamy nadzieję, że sytuacja szybko się unormuje i pozwoli na powrót do normalnego życia oraz do zajęć, podczas których nasi trenerzy znowu będą Waszym dzieciom poświęcać więcej czasu. W zaistniałej sytuacji postanowiliśmy pozostawić wysokość składek na dotychczasowym poziomie, jednak znając realia obecnego czasu, pozostawiamy Wam Szanowni Rodzice decyzję, w jakiej wysokości dokonacie opłaty składki członkowskiej. Państwa składki członkowskie pomogą utrzymać sztab szkoleniowy naszej Akademii. Serdecznie dziękujemy Państwu za okazane zrozumienie i pomoc.

Z wyrazami szacunku

Zarząd SKF RED BOX