Rocznik 2002/03
Red Box Poznań -Huragan Pobiedziska 1-1(0-0)
Bramka:Filip Molski.

Spotkanie naszego zespołu z Huraganem Pobiedziska mimo nie najlepszej pogody było naprawdę dobrym widowiskiem piłkarskim.
Od samego początku meczu nasi zawodnicy realizowali założenia,które w szatni przekazał im trener Sebastian Kleiber i było widać ogromną wolę wali u każdego naszego zawodnika.Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy,jednak tuz po wznowieniu gry Filip Molski zdobył bramkę dającą prowadzenie naszemu zespołowi.Wynik 1-0 utrzymywał się do ostatniej minuty meczu i wydawało się,że trzy punkty zostaną przy ulicy Promienistej w Poznaniu,jednak błąd jednego z naszych obrońców,który nie czysto trafił w piłkę i zawodnicy Huraganu stworzyli sobie dobra sytuację bramkową po której zdobyli gola na 1-1.Chwilę po tym zdarzeniu sędzia zakończył mecz i zespoły zdobyły tylko po 1 punkcie.Trzeba jednak przyznać,że po sobotnim spotkaniu możemy być bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników.
Kolejny mecz już w piątek o godzinie 19:00 zagramy na wyjeździe we Wronkach z zespołem Błękitnych.