Red Box Poznań-Orlik Miłosław 5-2 (2-0)
Bramki:Tomek Frąckowiak 2 gole
Cyprian Nfengwang 2 gole
Aleksander Marczewski 1 gol

W I kolejce ligowej nowego sezonu zawodnicy trenera Łukasza Marka z roczników 2005/06 pewnie wygrali na swoim boisku z Orlikiem Miłosław 5-2!Pierwsza połowa spotkanie praktycznie toczyła się cały czas na połowie zespołu z Miłosławia ale bramka padła dopiero około 20 minuty meczu kiedy to debiutujący w naszym zespole Tomek Frąckowiak zdobył prowadzenie na 1-0.Gol na 2-0 padł natomiast w ostatniej minucie pierwszej połowy meczu a strzelcem był Cyprian Nfengwang. Druga cześć spotkania rozpoczęła się podobnie jak pierwsza,od ataków naszej drużyny i zdobycia bramki na 3-0,której autorem po raz drugi był Cyprian Nfengwang.
Kiedy wydawało się,że kolejne bramki będą kwestią czasu, goście wykonywali dwa rzuty rożne w odstępie zaledwie 5 minut i przez błędy naszego bramkarza nieoczekiwanie straciliśmy dwie bramki co spowodowało niepotrzebną nerwowość w poczynaniach naszych zawodników.Dopiero ostra reprymenda trenera Łukasza Marka podziałała na postawę na boisku zawodników,którzy rzucili się do ataków i zdobyli kolejne dwie bramki wygrywając cały mecz 5-2.Bramkę na 4-2 zdobył Tomek Frąckowiak a wynik na 5-2 ustalił Aleksander Marczewski.
Następny mecz ligowy w już najbliższy weekend,tym razem zagramy w Śremie z miejscową Wartą.