730 992 150 akademia@rbsport.pl

Przebywający na tygodniowych treningach zawodnicy Red Box Piłkarskiej Akademii mają duże szczęście do pogody. Co prawda mamy jeszcze kalendarzową zimę  ale temperatura nad morzem jest codziennie w granicach 6-9 stopni Celsjusza, więc mamy wspaniale warunki do treningów.

We wtorek odbyły się dwie jednostki treningowe. Przed południem na hali, natomiast popołudniowy trening już na dużym boisku ze sztuczną trawą.

Natomiast wieczorem młodzi zawodnicy wraz z trenerami wybrali się do kręgielni, gdzie można było zrelaksować się po ciężkim dniu treningowym.

Dzisiejszy dzień, czyli środę, rozpoczęliśmy godzinnym treningiem na hali, gdzie zawodnicy nie tylko trenowali piłkę nożną, ale próbowali również swoich sił w takich dyscyplinach, jak rugby czy koszykówka, a także doskonalili umiejętności piłkarskie, trenując prowadzenie piłki piłkami tenisowymi. Trening przedpołudniowy na boisku składał się z trzech części: rozgrzewki, po której zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy i  kolejno każda grupa  przechodziła testy piłkarsko-szybkościowe, a w przerwach i zmianach testowanej grupy uczestniczyli w typowo piłkarskim treningu. Po południ czeka nas kolejny trening piłkarski. A już jutro wybieramy się na zwiedzanie PGE ARENY w Gdańsku.

 DSC_7569 DSC_7559 DSC_7545 DSC_7542 DSC_7534 DSC_7529