730 992 150 akademia@rbsport.pl

W sobotę 20 września odbyła się 2 kolejka Red Box Junior ligi Jesień 2014. Piękna słoneczna pogoda, rewelacyjna forma zawodników i świetnie przygotowane boiska w Centrum Sportowym Red Box sprawiły, że sobotnie mecze stały na naprawdę  wysokim poziomie, nie brakowało emocji i woli walki u każdego z zespołów.

Najstarsi zawodnicy Red Box Piłkarskiej Akademii z rocznika 2002/03 odnieśli w sobotę dwa cenne  zwycięstwa pokonując Wartę II Poznań w stosunku 1-0 oraz zespół AP WP Września pewnie 3-0. Tym samym umacniają swoją pozycje w górnych rejonach tabeli. Warto podkreślić, iż w dotychczasowych trzech spotkaniach zespół stracił dopiero 1 bramkę w czym duża zasługa naszego bramkarza Bartosza Woźniaka.

Mniej udaną sobotę zaliczył zespół zawodników z rocznika 2004/05, który uległ 0-6 zespołowi Oranje Sport Poznań. Pierwsza połowa meczu była bardzo słaba w wykonaniu młodych zawodników, bo stracili oni aż 5 bramek. Natomiast po przerwie gra wyglądała już znacznie lepiej i udało się nawiązać dość wyrównaną walkę z przeciwnikiem. Miejmy nadzieję, że w  kolejnych spotkaniach zespół wykaże taką wolę walki jak w drugiej połowie sobotniego meczu, wtedy o wyniki możemy być spokojni.

Natomiast najmłodsi adepci futbolu Akademii (rocznik 2006/07) pod wodzą trenera Łukasza Marka w pierwszym sobotnim meczu rozbili zespół Orkanu Konarzewo 8-0 dowodząc, że naprawdę potrafią nieźle grać w piłkę i zdobywać bramki. W drugim pojedynku emocji nie brakowało do samego końca. Co prawda przegraliśmy z rówieśnikami z AP WP Września 2-3, ale naprawdę trzeba pochwalić młodych zawodników za ambicję i wolę walki.

Już w najbliższą sobotę, 27 września, kolejne spotkania Red Box Junior Ligi.

Terminarz gier pojawi się w środę, 24 września, na naszej stronie internetowej.