730 992 150 akademia@rbsport.pl

II liga okręgowa,Trampkarz C-1,Rocznik 2002/03
Błękitni Wronki -Red Box Poznań 2-0 (1-0)

Niestety porażką 0-2 zakończyło się spotkanie naszych trampkarzy z zespołem Błękitnych Wronki.Mimo,iż zespół z Wronek jest zdecydowanym liderem naszej ligi to zawodnicy trenera Sebastiana Kleibera pokazali,że potrafią grać jak równy z równym nawet ze zdecydowanie silniejszym przeciwnikiem.Nasz zespół miał w pierwszej połowie trzy doskonałe sytuacje do strzelenia bramki jednak niestety nie wykorzystane co zemściło się i do przerwy przegrywaliśmy 0-1.Druga cześć meczu również była bardzo wyrównana jednak tak jak w pierwszej połowie meczu lepsi o jedna bramkę byli gracze Błękitnych,którzy podwyższyli na 2-0 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.W opinii trenera Sebastiana Kleibera,który mimo porażki był bardzo zadowolony z postawy zawodników oraz chwalił ich za zaangażowanie oraz realizowanie założeń taktycznych.Kolejny mecz naszego zespołu w piątek 19 maja tym razem w Poznaniu podejmować będziemy zespół Nielby Wągrowiec.