730 992 150 akademia@rbsport.pl

“Ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”
Zgadzasz się ze słowami wypowiedzianymi przez dr Wojciecha Oczko?
Zatem zapraszamy Cię na RED BOX Challenge Party. Zamierzamy kibicować grającym młodym piłkarzom RED BOX JUNIOR LIGI, a przy okazji WYZWAĆ Cię na ruchowy pojedynek! Bo ruch to zdrowie, a ruszając się z nami możesz pomóc głodnym dzieciom. Chyba trudno o lepszą motywację, prawda?

Wyzwanie: “Biegaj – pomagaj”
Nasz cel: 250 okrążeń bieżni
Nagroda: 250 posiłków dla dzieci z Fundacji Pomocna Mama

Możesz przebiec jedno okrążenie, dwa lub więcej.
Pamiętaj, jedno okrążenie bieżni to jeden pełnowartościowy, zdrowy posiłek. Zatem im więcej nas, tym szybciej zrealizujemy cel i nakarmimy więcej dzieciaków!

Przyjdź, pokaż, że dbasz o swoje ciało, że kochasz ruch, że los niedożywionych dzieci nie jest Ci obojętny. My zagwarantujemy Tobie dobrą zabawę i napoje pełne witamin i mikroelementów, by dać Tobie siłę do walki.
To jak? Przyjmujesz wyzwanie? Tak? Zatem zapraszamy!

18 kwietnia (sobota)
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej RED BOX
ul. Promienista 27a
Czekamy na Ciebie już od godziny 9:00
Do zobaczenia!

Nie znasz jeszcze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej RED BOX? Czas to nadrobić! To organizacja, wykorzystująca doświadczenia poznańskiej firmy RED BOX, działającej na rynku już ponad 25 lat. Celem Stowarzyszenia jest przede wszystkim propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, a jego działalność prowadzona jest na zasadach społecznych, nienastawiona na cele komercyjne.
W bardzo aktywnej i dynamicznej swojej działalności Stowarzyszenie przygotowało już wiele profesjonalnych projektów, które każdego roku są udoskonalane. Najważniejszymi z nich są EUROJUNIOR – Liga Szkół, Puchar EUROJUNIORA, RED BOX Junior Liga, Turniej Dzikich Drużyn, Dzień Dziecka na Sportowo, Turniej Mikołajkowy, RED BOX Amatorskie Ligi Piłkarskie oraz RED BOX Piłkarska Akademia.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/370029329865574/

11108949_416933568478527_6920879444039891441_n