730 992 150 akademia@rbsport.pl

W sobotę 10 stycznia 2015 roku odbyła się pierwsza tegoroczna kolejka Red Box Junior Ligi Halowej dla zawodników z rocznika 2004 w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie .

Podsumowanie sobotnich spotkań:

TPS Winogrady -Sparta Poznań 10:0

W pierwszym sobotnim spotkaniu zespół TPS-u był zdecydowanie lepszy na boisku, co udokumentował strzeleniem aż 10 bramek. Do przerwy co prawda było tylko 3:0, ale już druga połowa to miażdżąca przewaga zespołu i kolejne bramki.

Bramki dla TPS-u:

Igor Kozlowski 4 gole, Aleksander Bendkowski 4 gole, Jakub Napierała 1 gol, Maks Pracel 1 gol.

Antonio Jarocin -F.C.Galacticos 5:4

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia zespołu Galacticos 1-0, ale od tego momentu do zdecydowanych ataków przystąpili zawodnicy z Jarocina, którzy zdołali do przerwy strzelić trzy bramki, w tym jedną z rzutu karnego w ostatniej minucie pierwszej połowy. Po przerwie zawodnicy Galacticos na samym początku zmarnowali dwie wyśmienite sytuacje do zdobycia bramki, ale udało im się jednak doprowadzić do remisu po trafieniach Mateusza Kruszyńskiego – najpierw strzał z prawie połowy boiska a chwilę później z rzutu wolnego i na tablicy wyników zrobiło się 3:3.Końcówka spotkania była niezwykle emocjonująca ponieważ zespoły strzeliły po kolejnym golu i gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 4:4, na dwie minuty przed końcem zespół Antonio zdobył bramkę  i nie oddał już prowadzenia do końca zwyciężając 5:4.

Bramki dla Antonio: Jarocin:Krzysztof Giertych 3 gole,Kacper Duczmal 1 gol,Krzysztof Bazarnik 1 gol

Bramki dla F.C.Galacticos:Mateusz Kruszyński 4 gole

Sparta Poznań-Red Box Piłkarska Akademia5;4

Chyba najbardziej zwariowane i niespotykane sobotnie spotkanie.Do przerwy wynik 1:1 i gra nie wskazywała na wielkie emocje w samej końcówce spotkania.Druga połowa zaczeła sie od ataków zespołu Red Box Piłkarskiej Akademii i zdobycia trzech bramek.Gdy wydawało się ,że jest już po emocjach w tym pojedynku ambicja i niesamowita wola walki zawodników Sparty najpierw doprowadziła do remisu a na 10 sekund przed końcowym gwizdkiem zdobyć zwycięska bramkę na 5:4.Trzeba jednak przyznać ,że to głównie zawodnicy Red Box P.A. ten mecz przegrali w końcówce na własne życzenie nie potrafiąc utrzymać trzy bramkowego prowadzenia.

Bramki dla Sparty: Mateusz Smolarkiewicz 2 gole, Oskar Kaczorowski 2 gole,bramka samobójcza

Bramki dla Red Box P.A.: Oskar Cablewski 1gol, Mateusz Owsiany 1 gol, Mateusz Doczekalski 2 gole

TPS Winogrady -Antonio Jarocin 5:2

Pojedynek faworytów tegorocznych rozgrywek nie przyniósł takich emocji jak można było się spodziewać. Do przerwy prowadzenie TPS-u 3:1 i niewykorzystany rzut karny w ostatniej minucie przez Antonio. Druga połowa spotkania nie przyniosła nic nowego. Zawodnicy z Jarocina zdołali zdobyć tylko jedną bramkę i przy kolejnych dwóch trafieniach TPS-u nie mieli szans na korzystny wynik w tym pojedynku. Końcowy wynik to 5:2 dla zespołu z poznańskich Winograd. Po raz kolejny najlepszym zawodnikiem na boisku był Igor Kozłowski zdobywca trzech bramek dla TPS-u.

Bramki dla TPS-u: Igor Kozlowski 3 gole, Aleksander Bendkowski 1 gol, Jakub Judek 1 gol

Bramki dla Antonio: Krzysztof Bazarnik1 gol, Igor Rybarczyk 1 gol

F.C.Galacticos -Sparta Poznań 5:2

Zdecydowana przewaga przez całe spotkanie zespołu Galacticos.  Jednak nie można odmówić ambicji zawodnikom Sparty, którzy tak jak w spotkaniu z zespołem Red Box walczyli o każdą piłkę i każdy metr boiska. Honorowe dwie bramki zdobył najlepszy w zespole Sparty Mateusz Smolarkiewicz.

Bramki dla Galacticos :Michał Kwiatkowski 2 gole, Eryk Ziółecki 1 gol, Mateusz Krużynski 1 gol, Michał Włodarczyk 1 gol

Bramki dla Sparty: Mateusz Smolarkiewicz 2 gole

Antonio Jarocin – Red Box Piłkarska Akademia 15:1

O tym meczu można napisać tylko jedno słowo POGROM! Zespół z Jarocina praktycznie każdą sytuację bramkową zamieniał na bramki. Do przerwy wynik 5:0. Młodzi zawodnicy Red Box P.A.zdobyli tylko jedną honorową bramkę. Niezwykłym wyczynem popisał się Wojciech Lamprecht – zdobywca w tym meczu aż 6 bramek. Gratulacje!

Bramki dla Antonio: Wojcuech Lamprecht 6 goli, Nikodem Roguszczak 1 gol, Jakub Krawczyk 1 gol, Dawid Sedzicki 1 gol, Igor Rybarczyk 1 gol, Michał Wojtkowiak 1 gol, Krzysztof Bazarnik 1 gol, Kacper Wesołek 1 gol, Krzysztof Giertych 1 gol, Kacper Duczmal 1 gol

Bramka dla Red Box P.A. gol samobójczy

TPS Winogrady – F.C. Galacticos 5:1

Ostatnie sobotnie spotkanie nie przyniosło niespodzianki. Bardzo dobrze dysponowany w tym dniu zespól TPS-u odniósł pewne i zasłużone zwycięstwo 5:1. Po raz kolejny nie do zatrzymania dla przeciwników był Igor Kozłowski zdobywca kolejnych dwóch bramek w rozgrywkach. Bez wątpienia był on najlepszym zawodnikiem sobotnich zmagania w hali widowiskowo-sportowej w Suchym lesie.