730 992 150 akademia@rbsport.pl

II liga okręgowa,Młodzik D-1
Grom Plewiska-Red Box Poznań 1-1

Remisem 1-1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszych młodzików.Na świetnie przygotowanym boisku w Plewiskach nasi zawodnicy pokazali,iż nie zapomnieli jak gra się w piłkę i walczyli na całej szerokości i długości boiska.Do przerwy posiadaliśmy dość dużą przewagę na boisku,ale niestety mimo dwóch naprawdę świetnych sytuacji dla naszego zespołu nie udało się strzelić chociażby jednego gola.W drugiej połowie mecz był już bardziej wyrównany.Na 12 minut przed końcowym gwizdkiem przepięknym strzałem popisał się zawodnik Gromu i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1-0.Nasi zawodnicy ruszyli do odrabiania strat,jednak po jednej z kontr gospodarzy jeden z naszych obrońców odbił piłkę ręką w polu karny i dobrze sędziujący to spotkanie arbiter wskazał na rzut karny.Świetnie jednak zachowała się w bramce nasza bramkarka Oliwia Szatkowska,która wyczuła intencję strzelca i pewnie obroniła “jedenastkę”Wyrównującą bramkę nasz zespół zdobył na dwie minuty przed końcem meczu po składnej akcji całego zespołu.W końcu udało się przełamać serię spotkań bez zdobyczy punktowej!Do końca sezonu zostały jeszcze dwa mecze i nasi zawodnicy obiecują kolejne zdobycze punktowe