730 992 150 akademia@rbsport.pl

W sobotnim meczu trampkarzy naszej akademii prowadzonych przez trenera Sebastiana Kleibera z zespołem Kopernika Poznań zanotowaliśmy wynik 2-2.Spotkanie było bardzo ciekawe i zacięte,prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał Mateusz Bałuta i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.Druga odsłona spotkania przyniosła zdecydowane ataki zespołu Kopernika, który najpierw zdobył bramkę wyrównującą  po zamieszaniu w naszym polu karnym, które powstało po rzucie  rożnym , a następnie uzyskał prowadzenie 2-1 po golu z rzutu karnego.Nie podłamało to w żadnym stopniu naszych zawodników, którzy walczyli o każdą piłkę i próbowali doprowadzić do remisu.Ta sztuka udała się na 10 minut przed końcem spotkania.Po składnej akcji i dobrym zachowaniu, Mateusz Bałuta minął dwóch obrońców w polu karnym i zdobył drugą swoją bramkę w tym meczu, doprowadzając do remisu 2-2.Trzeba przyznać, iż w przekroju całego spotkania wynik ten jest jak najbardziej zasłużony.