730 992 150 akademia@rbsport.pl

Najpierw gwoli wyjaśnienia braku informacji o zmianach w terminarzach oraz o bieżących newsach. Ostatnio przebywałem w szpitalu. Oczywiście miałem ze sobą laptopa, aby w wolnych chwilach popracować nad terminarzem oraz nad innymi tematami związanymi z rozgrywkami. Niestety ,,kolega” z pokoju potrącił mi kubek z wodą i cała jego zawartość ,,wylądowała” na klawiaturze laptopa, który całkowicie ,,padł”. Okazało się, że twardy dysk ,,jest martwy” i utraciłem wszystkie dane, których oczywiście nie miałem nigdzie skopiowanych W tej chwili trwa proces ,,odzysku” plików. Utraciłem niestety również wszystkie Wasze adresy poczty elektronicznej. Mam nadzieję, że cała ta naprawa, która kosztuje mnie masę nerwów i wielkim stresem, zakończy się powodzeniem.

Okazało się, że kilka zespołów zrezygnowało wiosną z gry, kilka nowych doszło, tak więc zmuszony jestem wprowadzić pewne zmiany w terminarzu, który obowiązywać będzie w najbliższą sobotę 7 kwietnia.

W tej chwili pracuję więc po kolei nad każdym rocznikiem. Gdy tylko aktualny terminarz kolejnego rocznika będzie gotowy, wprowadzę go na naszą stronę: red box Poznań (zakładka Poznań, kliknąć na Turnieje) oraz na facebooka Akademii Piłkarskiej Red Box.

Terminarz drugiego tygodnia ukaże się najpóźniej w poniedziałek 9 kwietnia.

ROCZNIK 2008 – SOBOTA 7 KWIETNIA

09:00 Szkółka Gniezno – SP Luboń
09:25 SPWP Września I – Rokita Rokietnica
09:50 SPWP Września II – SP Luboń
10:15 SPWP Września I – Szkółka Gniezno
10:40 SPWP Września II – Rokita Rokietnica
11:05 SPWP Września I – UKS Talent
11:30 SPWP Września II – Copernicus
11:55 SP Luboń – UKS Talent
12:20 Rokita Rokietnica – Szkółka Gniezno
12:45 Copernicus – UKS Talent

Pozdrawiam – Waldemar Palacz

Tel. 730 992 160

e-mail (zastępczy) – wazed1@wp.pl