730 992 150 akademia@rbsport.pl

W sobotę 20 grudnia 2014 roku odbyła się ostatnia w tym roku kolejka Red Box Junior Ligi Halowej rozgrywana w poznańskiej hali sportowej klubu City Zen przy Drodze Dębińskiej.

Bardzo wysoki poziom wszystkich pięciu spotkań mógł zadowolić wszystkich obserwujących sobotnie rozgrywki kibiców.

1.Polonia Środa Wlkp.-Red Box Piłkarska Akademia 4:2 Pierwsze sobotnie spotkanie było zacięte tylko w pierwszej połowie, gdzie na prowadzenie dwa razy wychodził zespół Red Box Piłkarskiej Akademii, następnie zawodnicy Polonii zdobyli kolejne bramki i do ostatniej minuty kontrolowali wydarzenia na boisku. Bramka kontaktowa na 4:3 padła dopiero w ostatnich sekundach spotkania.

Bramki dla Polonii: Igor Motyl(7 min.), Filip Półrolniczak (11 min.), Adrian Cukrowski (14 min.), Kacper Cywka (19 min.)

Bramki dla Red Box P.A.: Adam Lewoczko (6 min.), Mateusz Bałuta (10 min. karny),Horacy Karczewski(23 min.)

2.Warta I Poznań -UKS Szóstka Śrem 2:4 Również w drugim spotkaniu emocje były tylko w pierwszej połowie, gdzie wynik na tablicy wskazywał 2:2, a bramki padły w pierwszych 6 minutach spotkania.W drugiej połowie bramki strzelali już tylko zawodnicy ze Śremu wygrywając cały mecz 4:2!

Bramki dla Warty I: Mateusz Wójciak dwie (3 i 6 min.)

Bramki dla UKS Szóstka Śrem:Hubert Osiewicz (4 min.), Max Hyżyk 95 min), Szymon Kędziora dwie (20 i 23 min.)

3.Polonia Środa Wlkp -Warta II Poznań 6:4 Najbardziej emocjonujący tego dnia  okazała się mecz pomiędzy Polonia Środa a Wartą II Poznań.Zieloni prowadzili do przerwy 4:0!Natomiast druga połowa spotkania to popis młodych zawodników ze Środy Wielkopolskiej, którzy do samego końca walczyli o korzystny wyniki i odnieśli w przekroju całego spotkania zasłużone zwycięstwo 6:4!

Bramki dla Polonii:Adam Rozwora cztery (13,17,19,24 min.),Marcel Scholz dwie (15 i 21 min.)

Bramki dla Warty II: Bruno Siedlecki (1 min.), Patryk Nowinka dwie (3 i 12 min.), Aleksander Bregiel (6 min.)

4.UKS Szóstka Śrem -Red Box P.A.7:1 W tym spotkaniu dominował na boisku tylko jeden zespół, szczególnie w pierwszej połowie spotkania zawodnicy ze Śremu byli zdecydowanie lepszym zespołem, dokumentując to strzeleniem czterech bramek. Po zmianie stron zawodnicy Red Box Piłkarskiej Akademii zagrali odważniej i nawiązali walkę z przeciwnikiem jednak nie przełożyło się to na bramki. Natomiast w samej końcówce zespoły trafiały jeszcze do siatki i końcowy wynik to 7:1 dla UKS Szóstka Śrem!

Bramki dla UKS Szóstka Śrem: Max Hyżyk trzy gole (2,3,11 min.),Jakub Tomaszkiewicz dwa gole (5 i 23 min.),Jakub Łożyński (23 min.),Paweł Rubach (21 min)

Bramka dla Red Box P.A.: Adam Lewoczko (22 min.)

5.Warta I Poznań -Warta II Poznań 7:4  Ostanie sobotnie spotkanie to pojedynek dwóch zespołów Warty Poznań .Lepszym zespołem okazała się Warta I wygrywając z kolegami z drugiego zespołu 7:4!

Bramki dla Warty I :Dominik Grinik 3 gole (5,18,22 min.),Kacper Nowinka dwa gole (12 i 24 min.),Wiktor Frątczak (14 min.),Mateusz Wójciak (4 min.)

Bramki dla Warty II:Miłosz Komórek dwa gole (10 i 21 min.),Bruno Siedlecki (15 min.),Filip Pawłowski (8 min.)

Trzecia kolejka rozgrywek Red Box Junior Ligi Halowej w City Zenie 17 stycznia 2015 roku!

Wszystkim Zawodnikom, Trenerom, Opiekunom oraz Rodzicom życzymy Spokojnych i Radosnych Świąt Bożonarodzeniowych oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Do zobaczenia na ligowych parkietach oraz innych piłkarskich imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box w roku 2015.