730 992 150 akademia@rbsport.pl
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wczoraj Reprezentacja RBPA rocznika 2010 wzięła udział w turnieju Poznaniak CUP. Nasz zespół nie zaprezentował się z dobrej strony na tym turnieju, co przełożyło się na przedostatnie miejsce.

Dobry zespół szybko wyciąga wnioski, miejmy nadzieję, że nasi podopieczni tak właśnie zrobią. Dziękujemy Organizatorowi za zaproszenie i dobrze zorganizowany turniej!