730 992 150 akademia@rbsport.pl

Bardzo udanie rozpoczęła się piłkarska wiosna dla zawodników Red Box Piłkarskiej Akademii.W sobotnich spotkaniach w lidze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odnieśliśmy dwie pewne wygrane!

Orlik E-2,grupa 10, AVIA KAMIONKI -RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ 2-5

Najpierw o godzinie 10:00 zespół trenera Łukasza Marka z rocznika 2006 pokonał w meczy wyjazdowym w Kamionkach zespół AVI 5:2.Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Nawrocik Oskar 2 bramki, Jabłoński Benjamin, Rogowski Piotr oraz Maruszewski Bartosz po jeden bramce.

Trampkarz C-2,grupa 4, RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA POZNAŃ -KAROLINKA KOZIEGŁOWY 3-0.

Natomiast o godzinie 12:30 na boisku przy ulicy Promienistej w Poznaniu, trampkarze naszej akademii z rocznika 2002/03 podejmowali zespól Karolinki Koziegłowy.Zawodnicy trenera Sebastiana Kleibera potwierdzili dobrą dyspozycje pokazywaną już w meczach sparingowych i pewnie wygrali spotkanie 3:0! Prowadzenie uzyskał w 10 minucie spotkania Piotr Slotała. Kolejne bramki padły dopiero w drugiej części meczu,w 45 minucie w zamieszaniu pod bramką gości najprzytomniej zachował się Olaf Czyż i podwyższył na 2-0,Trzecia bramka podła po strzale Olafa Gurynowicza, który debiutował w naszym zespole w meczu ligowym.Nasz zespół zagrał w następującym zestawieniu: Wożniak,Molski,Janicki,Wiliński,Nowakowski,Olewski,Bałuta,Ślotała,Czyż,Sieradzki,Gurynowicz,Ponadto na boisko wybiegli: Lewoczko,Borowczyk,Pawłowski,Paluszczak,Wachowiak,Kadziński,Borówka.Gratulacje dla zespołu oraz trenera Sebastiana Kleibera!