730 992 150 akademia@rbsport.pl
Zapraszamy do obejrzenia galerii z wewnętrznego sparingu, pomiędzy drużynami z Suchego Lasu i Biedruska, który odbył się w dniu 25.10.2016, przy ulicy Konwaliowej w Suchym Lesie. Sparing został rozegrany, pomiędzy drużynami z Suchego Lasu, prowadzonymi przez trenera Karola Zdunka i zespołem z Biedruska prowadzonym przez Mateusza Koszyckiego. Obydwie drużyny są częścią naszej Akademii piłkarskiej Red Box. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Suchego Lasu 4:1. Wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu spotkania. Mecz miał dwa oblicza, pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny z Suchego Lasu, natomiast druga połowa toczyła się pod dyktando chłopców z Biedruska. Wynik końcowy mógł być różny, gdyż zarówno jeden jak i drugi zespół miał swoje szanse bramkowe, które wykorzystane mogły diametralnie zmienić wynik końcowy spotkania. Trenerzy po spotkaniu zapowiedzieli, że okazja do rewanżu, na pewno pojawi się niedługo. Chcieliśmy podziękować także rodzicom, którzy przybyli na spotkanie i dopingowali swoje dzieci.