730 992 150 akademia@rbsport.pl

Przed nami upalna środa! Boiska już czekają na najmłodszych zawodników Red Box Piłkarskiej Akademii. Dziś odbywa się trening zawodników z grup wiekowych 2006 i młodsi. Trening jak zawsze rozpoczyna się o godzinie 17:30. Prosimy o przybycie kilkanaście minut przed rozpoczęciem zajęć, żeby młodzi adepci piłki nożnej mieli czas na przebranie i przygotowanie się do treningu. Starsza grupa w tym tygodniu wyjątkowo trenuje w czwartek, również o godzinie 17.30.

Wszystkim jeszcze niezdecydowanym przypominamy, że w Red Box Piłkarskiej Akademii pierwsze zajęcia są bezpłatne. Przyjdź razem ze swoim dzieckiem i daj mu szansę na rozpoczęcie profesjonalnych treningów, poznanie nowych kolegów i przeżycie sportowej przygody z Red Box Piłkarską Akademią! Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji uzyskają Państwo w naszym biurze przy ulicy Promienistej 27a w Poznaniu (Centrum Sportowe Red Box), pod numerami telefonów 730-992-15 lub 73 992 378 oraz oczywiście odwiedzając nasza stronę internetową: www.redboxpilkarskaakademia.pl