Poniżej przedstawiamy terminarz 2 kolejki RED BOX Junior Ligi
II KOLEJKA 20 CZERWCA 2020
DATA GODZINA ROCZNIK 2009/2010 – GRUPA A BOISKO
20 CZERWCA 09:00 13 Poznań – Canarinhos Skórzewo 1
20 CZERWCA 09:22 13 Poznań – RBPA Suchy Las I 1
20 CZERWCA 09:46 SP Września III – Canarinhos Skórzewo 1
20 CZERWCA 10:08 Lipno Stęszew I – RBPA Poznań II 1
20 CZERWCA 10:30 13 Poznań – GKS Dopiewo II 1
20 CZERWCA 10:52 SP Września III – RBPA Suchy Las I 1
20 CZERWCA 11:14 13 Poznań – Orkan Konarzewo 1
20 CZERWCA 11:36 SP Września III – Korona Zakrzewo 1
20 CZERWCA 11:58 Lipno Stęszew I – GKS Dopiewo II 1
20 CZERWCA 12:20 13 Poznań – RBPA Poznań II 1
20 CZERWCA 12:42 Lipno Stęszew I – Orkan Konarzewo 1
20 CZERWCA 13:04 SP Września III – GKS Dopiewo II 1
20 CZERWCA 13:26 Korona Zakrzewo – Canarinhos Skórzewo 1
20 CZERWCA 13:48 SP Września III – RBPA Poznań II 1
20 CZERWCA 14:10 Canarinhos Skórzewo – Lipno Stęszew I 1
20 CZERWCA 14:32 Korona Zakrzewo – GKS Dopiewo II 1
20 CZERWCA 14:54 Lipno Stęszew I – RBPA Suchy Las I 1
20 CZERWCA 15:16 Korona Zakrzewo – RBPA Poznań II 1
DATA GODZINA ROCZNIK 2009/2010 – GRUPA B BOISKO
20 CZERWCA 09:00 SMP Wichniarek – GKS Dopiewo I 2
20 CZERWCA 09:22 Rokita Rokietnica – RBPA Suchy Las II 2
20 CZERWCA 09:46 SMP Wichniarek –  Lipno Stęszew dziewczyny 2
20 CZERWCA 10:08 Rokita Rokietnica – GKS Dopiewo I 2
20 CZERWCA 10:30 SMP Wichniarek – RBPA Suchy Las II 2
20 CZERWCA 10:52 Lipno Stęszew dziewczyny – RBPA Poznań I 2
20 CZERWCA 11:14 Rokita Rokietnica – Luboński KS 2
20 CZERWCA 11:36 GKS Dopiewo I – Lipno Stęszew II 2
20 CZERWCA 11:58 SMP Wichniarek – ZZW Poznań 2
20 CZERWCA 12:20 Rokita Rokietnica – RBPA Poznań I 2
20 CZERWCA 12:42 Lipno Stęszew dziewczyny – Luboński KS 2
20 CZERWCA 13:04 SMP Wichniarek – RBPA Poznań I 2
20 CZERWCA 13:26 Lipno Stęszew II – ZZW Poznań 2
20 CZERWCA 13:48 Rokita Rokietnica – ZZW Poznań 2
20 CZERWCA 14:10 Lipno Stęszew dziewczyny – GKS Dopiewo I 2
20 CZERWCA 14:32 Lipno Stęszew II – RBPA Suchy Las II 2
20 CZERWCA 14:54 Lipno Stęszew dziewczyny – ZZW Poznań 2
20 CZERWCA 15:16 Lipno Stęszew II – RBPA Poznań I 2
DATA GODZINA ROCZNIK 2009/2010 – GRUPA A i B BOISKO
20 CZERWCA 09:00 Korona Zakrzewo – Orkan Konarzewo (A) 3
20 CZERWCA 09:22 Lipno Stęszew II – Luboński KS (B) 3
20 CZERWCA 09:46 SP Września I – Orkan Konarzewo (A) 3
20 CZERWCA 10:08 SP Przysiuda Września II – Luboński KS (B) 3
20 CZERWCA 10:30 RBPA Suchy Las I – Korona Zakrzewo (A) 3
20 CZERWCA 10:52 SP Przysiuda Września II – ZZW Poznań (B) 3
20 CZERWCA 11:14 SP Września I – Canarinhos Skórzewo (A) 3
20 CZERWCA 11:36 SP Przysiuda Września II – GKS Dopiewo I (B) 3
20 CZERWCA 11:58 SP Września III – Orkan Konarzewo (A) 3
20 CZERWCA 12:20 SMP Wichniarek – Luboński KS (B) 3
20 CZERWCA 12:42 RBPA Suchy Las I – SP Września I (A) 3
20 CZERWCA 13:04 SP Września II – RBPA Suchy Las II (B) 3
20 CZERWCA 13:26 SP Września I – GKS Dopiewo II (A) 3
20 CZERWCA 13:48 Lipno dziewczyny – RB Suchy Las II (B) 3
20 CZERWCA 14:10 SP Przysiuda Września I – RBPA Poznań II (A) 3
20 CZERWCA 14:32 SP Przysiuda Września II – RBPA Poznań I (B) 3
DATA GODZINA ROCZNIK 2011/2012 BOISKO
20 CZERWCA 09:00 Golnica Ryczywół – RBPA I 4
20 CZERWCA 09:22 RBPA I – RBPA II 4
20 CZERWCA 09:46 SP Przysiuda Września I – Golnica Ryczywół 4
20 CZERWCA 10:08 SP Przysiuda Września III – RBPA II 4
20 CZERWCA 10:30 RBPA I – RBPA Biedrusko 4
20 CZERWCA 10:52 SP Przysiuda Września II – Golnica Ryczywół 4
20 CZERWCA 11:14 SP Przysiuda Września I – RBPA Biedrusko 4
20 CZERWCA 11:36 SP Przysiuda Września III – RBPA I 4
20 CZERWCA 11:58 SP Przysiuda Września II – RBPA Biedrusko 4
20 CZERWCA 12:20 Orkan Konarzewo – SP Przysiuda Września I 4
20 CZERWCA 12:42 SP Przysiuda Września II – Pelikan Żydowo 4
20 CZERWCA 13:04 SP Przysiuda Września III – SP Września I 4
20 CZERWCA 13:26 Luboński KS – Lipno Stęszew 4
20 CZERWCA 13:48 SP Przysiuda Września III – Pelikan Żydowo 4
20 CZERWCA 14:10 Orkan Konarzewo – GKS Dopiewo I 4
20 CZERWCA 14:32 SP Przysiuda Września II – GKS Dopiewo II 4
20 CZERWCA 14:54 SP Przysiuda Września III – Luboński KS 4
20 CZERWCA 15:16 GKS Dopiewo I – GKS Dopiewo II 4
20 CZERWCA 15:38 Pelikan Żydowo – Lipno Stęszew 4
20 CZERWCA 16:00 Luboński KS – GKS Dopiewo II 4