730 992 150 akademia@rbsport.pl

loga czarni

III liga okręgowa,Trampkarz C-2, grupa 4

SKF RED BOX POZNAŃ -CZARNI CZERNIEJEWO 9-0 (2-0)

W sobotnim spotkaniu trampkarzy naszej akademii z zespołem Czarnych Czerniejewo zobaczyliśmy grad goli dla naszego zespołu.Od samego początku spotkania zawodnicy trenera Sebastiana Kleibera uzyskali dużą przewagę i to oni dyktowali warunki gry.Zespól gości pierwszy cios otrzymał już na samym początku spotkania, bo już w 6 minucie po podaniu Mateusza Bałuty, Olaf Gurynowicz minął obrońcę w polu karnym i strzałem w długi róg bramki zdobył prowadzenie 1-0.Na drugą bramkę czekaliśmy do 25 minuty spotkania,Składna akcja w środku boiska pomiędzy Pawłowskim a Bałutą, który zagrał prostopadle do Gurynowicza, który nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobył bramkę na 2-0.Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.Druga połowa spotkania był a już pokazem siły naszego zespołu.W 44 minucie meczu, rzut rożny wykonuje Olaf Gurynowicz, do piłki najwyżej wyskoczył Maciej Janicki i mamy już wynik 3-0.Po 3 trzech minutach kolejna bramka, składna akcja całego zespołu i strzał z wysokości  pola karnego Mateusza Bałuty i kolejna bramka na 4-0.Niecałe dwie minuty później i kolejny cios otrzymuje zespół z Czerniejewa.Tym razem w zamieszaniu w polu karnym gości najprzytomniej zachował się lewy obrońca naszego zespołu Max Borówka i wślizgiem zdobywa bramkę na 5-0.Kolejne 3 minuty i kolejny gol! Kolejna składna akcja całego zespołu i sytuacje sam na sam pewnie wykorzystuje Mateusz Bałuta podwyższając na 6-0. W 60 minucie meczu, rzut wolny wykonuje Gurynowicz, pika wpada w pole karne gości, gdzie najwięcej zimnej krwi zachował najlepszy tego dnia na boisku Adam Lewoczko, który zdobywa gola na 7-0.W 63 minucie ładny strzał Filipa Pawłowskiego i mamy już wynik 8-0.Minutę później, czyli w 64 minucie sytuacje sam na sam wykorzystuje Adam Lewoczko ustalając wynik spotkania na 9-0!

Gratulacje dla naszego zespołu, który w rundzie wiosennej zanotował do tej pory dwa zwycięstw i jeden remis.Kolejne spotkanie dopiero 8 maja w niedzielę na poznańskich Winogradach zmierzymy się z zespołem OTPS II WinogradyPoznań.

Tabela                         Razem             U siebie           Na wyjeździe
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki
1 KAROLINKA Koziegłowy 4 9 3 0 1 13:4 2 0 0 9:0 1 0 1 4:4
2 RED BOX POZNAŃ 3 7 2 1 0 14:2 2 1 0 14:2 0 0 0 0:0
3 KOPERNIK Poznań 3 4 1 1 1 7:8 1 0 1 5:6 0 1 0 2:2
4 CZARNI Czerniejewo 3 3 1 0 2 4:15 1 0 0 4:1 0 0 2 0:14
5 OTPS II WINOGRADY Poznań 3 0 0 0 3 3:12 0 0 0 0:0 0 0 3 3:12