730 992 150 akademia@rbsport.pl

III liga okregowa, Trampkarz C-2,grupa 4

Karolinka Koziegłowy-SKF Red Box Poznań 1-3 (1-2)

Niezwykle udanie rozpoczęła się runda rewanżowa dla naszych zawodników z rocznika 2002/03.W sobotnie południe pokonaliśmy w meczu wyjazdowym dotychczasowego lidera tabeli zespól Karolinki Koziegłowy 3-1! Początek spotkanie wcale nie zapowiadał końcowego sukcesu.Przez pierwsze 25 minut spotkania stroną przewalczająca byli gospodarze i tylko dzięki dobrej postawie naszego bramkarza Bartka Wożniak straciliśmy jedna bramkę! Po ostrej reprymendzie od trenera Sebastiana Kleibera i przestawieniu naszego ustawienia gra zaczęła wyglądać znacznie lepiej.Do wyrównania doprowadził najlepszy w tym dniu w naszym zespole Łukasz Sieradzki.Jeszcze przed przerwą na 2-1 podwyższył wynik spotkania Dawid Wachowiak.Druga cześć meczu była dosyć wyrównana, ale to nasz zespól zdobył trzecią bramkę za sprawa Mateusza Bałuty i przypieczętował zwycięstwo 3-1! Teraz przed zawodnikami kolejny bardzo ważny mecz, już w najbliższą środę (godzina 16:30) zagramy spotkanie z Kopernikiem Poznań.

W sobotnim meczu zagrali:Wożniak,Molski,Janicki,Wiliński,Borówka,Olewski,Sieradzki,Bałuta,Ślotała,Borowczyk,Gurynowicz,Wachowiak Dawid,Kadziński,Wachowiak Patryk,Lewoczko.