logo las puszczykowo

Liga WZPN

III liga okręgowa,Młodzik D-2,grupa 4

SKF RED BOX POZNAŃ -LAS PUSZCZYKOWO 3-0 (2-0)

Rewelacyjny start rundy wiosennej notują nasi zawodnicy z rocznika 2004/05. Po trzech kolejkach ligowych na koncie naszego zespołu jest komplet punktów oraz stosunek bramek 9-2.W sobotnie popołudnie na boisku, przy ulicy Promienistej zespól trenera Piotra Schulze podejmował Las Puszczykowo. Początek spotkania był wyrównany a pierwsza bramka padła po rajdzie prawą stroną boiska Olka Marczewskiego, który minął obrońców rywali i strzelił w długi róg bramki wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie 1-0.Druga bramka padła na trzy minuty przed przerwa, a jej autorem został Mateusz Doczekalski .Druga połowa spotkania również była dość wyrównana i trzeba powiedzieć , że dwie bardzo dobre interwencje naszego bramkarza Mikołaja Siwka uratowały zespół od utraty gola.W 41 minucie spotkania wynik ostatecznie na 3-0 ustalił Wojciech Zachciał, który otrzymał rewelacyjne podanie z głębi pola od Marczewskiego i nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.Gratulacje dla całego zespołu oraz trenera Piotra Schulze.Kolejny mecz 8 maja w niedzielę z Jadwiżańskim Klubem Sportowym.Będzie to pojedynek najlepszych do tej pory na wiosnę zespołów w lidze zajmujących pierwsze oraz drugie miejsce w tabeli.

Tabela rozgrywek ligi: POZNAŃ: III LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 4 (RW)

SEZON 2015/2016

Tabela                       Razem               U siebie            Na wyjeździe
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki
1 JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ    3 9 3 0 0 14:2 2 0 0 11:1 1 0 0 3:1
2 RED BOX POZNAŃ    3 9 3 0 0 9:2 2 0 0 6:2 1 0 0 3:0
3 Luboński 1943 Luboń    4 6 2 0 2 2:11 1 0 1 1:3 1 0 1 1:8
4 POLONIA II Środa Wlkp.    3 0 0 0 3 3:7 0 0 2 1:4 0 0 1 2:3
5 LAS Puszczykowo    3 0 0 0 3 1:7 0 0 0 0:0 0 0 3 1:7