730 992 150 akademia@rbsport.pl

Wprowadzono przepis o karaniu żółtą kartką i usunięciem na 2 minuty z boiska zawodnika, który posługuje się wulgaryzmami do przeciwnika i swojego kolegi. Pierwszą, historyczną kartką ukarany został Mikołaj Okupniak.

Niespodziewanie bardzo zacięty pojedynek stoczyły zespoły SKT i Turbo Laczki. W tym najciekawszym tego dnia meczu pierwszą bramkę po rajdzie zdobył Miłosz Chmiel, podwyższył na 2:0 Michał Kołodziej. W tym momencie ukarany został zawodnik SKT żółtą kartką i wydawało się, że jest po meczu. Ambitna gra spowodowała najpierw zdobycie kontaktowej bramki (w osłabieniu) przez Mikołaja Fiszbacha a w ostatniej minucie w zamieszaniu podbramkowym wyrównującą  bramkę głową zdobył Rafał Grzechowiak.

W przerwach między meczami odbyły się konkursy. Królem rzutów karnych tego dnia został Dominik Stachowiak. Najcelniej trafiał w poprzeczkę Krzysztof Sobota, w słupek Miłosz Chmiel.

Miłosz ChmielKrzysztof Sobota

Najlepszymi technikami okazali się przedstawiciele Turbo Laczków (Dominik Stachowiak i Daniel Janiszewski), piłkę podbijali wspólnie aż 29 razy ! To jest rekord OCS Red Box Ligi Dzikich Drużyn.

Dominik Stachowiak Daniel Janiszewski

SKT Orlik 2 – Turbo Laczki                                  2:2 (0:1)

SKT – Mikołaj Fiszbach, Rafał Grzechowiak

Turbo – Miłosz Chmiel, Michał Kołodziej

Słoneczny Patrol Orlik 1 – Turbo Laczki                        1:8 (1:3)

Patrol – Mikołaj Mendel

Turbo – Dominik Stachowiak 5, Miłosz Chmiel, Krzysztof Sobota, Mikołaj Gniedziński

SKT Orlik 2 – Słoneczny Patrol Orlik 1               8:0 (4:0)

SKT – Mikołaj Okupniak 5, Mateusz Adamski 3

Końcowa tabela

1. SKT Orlik 2             4 pkt
  2. Turbo Laczki 4 pkt
  3. Słoneczny Patrol Orlik 1 0 pkt

W klasyfikacji generalnej prowadzą Turbo Laczki i SKT Orlik 2 po 10 punktów, Słoneczny Patrol Orlik 1 ma 9 punktów. W tabeli strzelców prowadzi Mikołaj Okupniak 13 bramek.

Organizatorem jest Obornickie Centrum Sportu i Obornickie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Krajoznawstwa Red Box.