(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
W niedzielne przedpołudnie zespół Żaka F1 był gospodarzem turnieju WZPN. Na boisku przy ul. Konwaliowej w Suchym Lesie stawiły się: MKS Przemysław Poznań, Unia Swarzędz i nasi podopieczni.
Zawodnicy zbudowali wiele ładnych akcji, strzelili dużo bramek
, a na koniec każdy schodził z boiska zmęczony, ale uśmiechnięty 
Dziękujemy trenerowi Rafałowi Piotrowskiemu za wystawienie 2 składów dla ciągłości gry
.
Dziękujemy kibicom za wsparcie
