(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Tym razem graliśmy na obiekcie MKS Przemysław Poznań i przy pięknym słońcu kibice oglądali ciekawe pojedynki i bramki. Kolejne spotkania 7 listopada w Kobylnicy.
Tym razem graliśmy na obiekcie MKS Przemysław Poznań i przy pięknym słońcu kibice oglądali ciekawe pojedynki i bramki. Kolejne spotkania 7 listopada w Kobylnicy.