730 992 150 akademia@rbsport.pl

Liga Red Box Junior – edycja jesienna pomału zbliża się do finiszu. Dla naszych zespołów Red Box Piłkarskiej Akademii to na pewno cenne doświadczenie i wiele radości ze zdobytych bramek oraz punktów ligowych.W minioną sobotę w kategorii zawodników 2002 i młodsi odbywał się mecz na szczycie  pomiędzy liderem tabeli zespołem Red Box Piłkarskiej Akademii, a wiceliderem Oranje Sport Poznań.W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 4:3 dla Red Box P.A.natomiast w sobotnim meczu rewanżowym lepsi okazali się zawodnicy Oranje Sport wygrywając pewnie 3:1. Honorową bramkę dla naszego zespołu przy stanie 3:0 zdobył ładnym strzałem Mateusz Bałuta. Pozostała do końca rozgrywek jeszcze jedna kolejka, która zdecyduje o końcowej tabeli rozgrywek.

Aż po trzy spotkania w sobotę rozgrywali zawodnicy dwóch zespołów  naszej akademii w kategorii wiekowej zawodników 2004 i młodsi. Zespół trenera Radka Skrzypka nazwany w tych rozgrywkach Red Box I poniósł niestety w sobotę dwie porażki najpierw 0:7 w rewanżowym meczu z AP WP Września, następnie 1:2 z UKS Kopernik Poznań. Jedyny punkt tego dnia  udało się zdobyć w ostatnim sobotnim pojedynku z Orłami Komorniki 2:2.Również od dwóch porażek rozpoczęli zawodnicy trenera Jakuba Budycha 3:4 z Oranje Fabianowo oraz 0:10 z Oranje Sport. Jednak sroga lekcja futbolu chyba podziała pobudzająca na młodych piłkarzy, którzy w ostatnim meczu zwyciężyli UKS Kopernik 3:1 .Przed zawodnikami naszych zespołów jeszcze dwie kolejki ligowe 18 oraz 25 października

Coraz lepiej radzi sobie nasz najmłodszy przedstawiciel w rozgrywkach. Drużyna z rocznika 2006 i młodsi prowadzona przez Łukasza Marka zdobyła kolejne trzy punkty tym razem pewnie pokonują 4:1 zespół UKS Kopernik. Już 18 października kolejne emocje przed zawodnikami, gdyż tego dnia odbędzie się turniej o Puchar Ligi Red Box Junior.