730 992 150 akademia@rbsport.pl

W sobotę 24 stycznia 2015 roku w hali sportowej klubu City Zen w Poznaniu przy Drodze Dębińskiej odbyła się kolejna seria  gier rozgrywek halowych.

Podsumowanie sobotnich spotkań Red Box Junior Ligi Halowej:

1.Polonia Środa Wlkp.- TPS Winogrady Poznań 10:3

Pierwszy sobotni pojedynek i zobaczyliśmy aż 13 bramek!Zdecydowanie lepsi w tym pojedynku byli młodzi zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej trenowani przez Mariusza Kułaka. Do przerwy wynik na tablicy 5:2. W drugiej połowie dalsza dominacji Polonii i kolejne bramki. Końcowy wynik to 10:3.

Bramki dla Polonii: Aleksander Kluczyński 4 bramki, Kacper Cywka 2 bramki, Adam Rozwora 2 bramki, Jan Kasprzyk 1 gol, Witek Mróz 1 gol.

Bramki dla TPS: Stanisław Ferchim 1 gol, Krzysztof Ratajczak 1 gol, Oskar Przybylski 1 gol.

2.Red Box Piłkarska Akademia -Oranje Sport Poznań 0:5

Pojedynek bardzo wyrównany ale tylko w pierwszej połowie spotkania. Zawodnicy Red Box P.A. dzielnie walczyli o każda piłkę i  byli bliscy objęcia prowadzenia. Jednak na minutę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania na prowadzenie wyszedł zespół Oranje po strzale Denisa Andrzejewskiego. To podłamało zawodników Akademii i w drugiej połowie meczu stracili kolejne bramki przegrywając cały mecz o:5. Bramki padały po indywidualnych błędach zawodników i nad tym elementem młodzi zawodnicy muszą dużo pracować, jak również nad koncentracją i wykonywaniem założeń trenera.

Bramki dla Oranje Sport: Denis Andrzejewski 14 i 22 minuta,Filip Beczkiewicz 17,21,24 minuta.

3.UKS Szóstka Śrem -Warta II Poznań 5:3

Spotkanie UKS Szóstki Śrem i Warty II dostarczyło dużej dawki emocji. Na prowadzenie 2:0 po 5 minutach wyszedł zespół zielonych jednak już po następnych 3 minutach było 2:2. Do przerwy wynik 3:3, co zapowiadało wielkie emocje również w drugiej części spotkania. Niestety młodym Warciarzom w drugiej połowie meczu nie szło już tak dobrze a zawodnicy ze Śremu strzeli dwie kolejne bramki i spokojnie kontrolowali wynik do końca meczu. Ostatecznie 5:3 dla UKS Szóstki Śrem.

Bramki dla UKS Szóstka Śrem: Hubert Osiewicz 5 minuta, Michał Wojciechowski 7 minuta, Jakub Tomaszkiewicz 10 minuta, Damian Kołtyński 22 i 23 minuta.

Bramki dla Warty II: Kacper Maciejewski 2 minuta, Nowak 4 minuta, Borówka 12 minuta.

4.Polonia Środa Wlkp.-Warta I Poznań 9:3

Już po 40 sekundach było 2:0 dla zawodników Polonii. Do przerwy 4:1 i pełna kontrola boiskowych wydarzeń. W drugiej części spotkania Zieloni zdobyli co prawda dwie bramki, ale przy kolejnych golach zawodników ze Środy nie mieli szans na nawiązanie równorzędnej walki. Końcowy wynik to aż 9:3  dla Polonii Środa Wielkopolska.

Bramki dla Polonii: Adam Rozwora 1,4,20,22 minuta, Witek Mróz 13 i 23 minuta,Aleksander Kluczyński 1 minuta, Igor Motyl 7 minuta, Michał Kościelniak 14 minuta.

Bramki dla Warty I Poznań:Mateusz Wójciak 8 i 20 minuta,Dominik Grynik 24 minuta.

5.TPS Winogrady -Warta II Poznań 4:3

Kolejny zacięty pojedynek z udziałem drugiego zespołu Warty. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w 6 minucie po składnej akcji całego zespołu TPS Winogrady i strzale Stanisława Fermina w długi róg bramki. Na 2:0 podwyższył na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Jakub Michalski. Po przerwie gol na 3:0 i od tego momentu rozpoczęły się wielki emocje. Kontaktowa bramka dla Warty II w 19 minucie, szybka odpowiedz TPS na 4:1, ale to nie był koniec emocji ponieważ zieloni zdobyli dwie bramki w 23 oraz 24 minucie i ciekawe jak potoczyłyby się losy, gdyby mecz trwał jeszcze kilka minut.

Bramki dla TPS: Jakub Michalski 12 i 16 minuta, Stanisław Ferchmin 6 minuta, Krzysztof Ratajczak 21 minuta

Bramki dla Warty II: Miłosz Komórek 19 minuta, Borówka 23 minuta, Jakub Maćkowiak 24 minuta.

6.Oranje Sport Poznań – UKS Szóstka Śrem 9:5

Kolejny mecz i ostre strzelanie w wykonaniu obydwu zespołów.Padło aż 14 bramek w tym spotkaniu.Jednak zwycięsko z rywalizacji wyszli młodzi zawodnicy trenera Sebastiana Białobrzeskiegpo z Oranje Sport .Hattrick w tym spotkaniu zaliczyli dwaj zawodnicy Oranje Denis Andrzejewski oraz Filip Beczkiewicz.

Bramki dla Oranje Sport: Denis Andrzejewski 4,19,21 minuta, Filip Beczkiewicz 1,3,5 minuta, Robert Jęcz 8,24 minuta

Bramki dla UKS Szóstka: Szymon Kędziora 12,14 minuta, Damian Kołtyński 2,5 minuta, Bartosz Kabaj 10 minuta.

7.Polonia Środa Wlkp.-Red Box Piłkarska Akademia 6:2

Wynik nie do końca oddaje przebieg boiskowych wydarzeń. Każdy z zespołów miał okazję do strzelenia większej ilości bramek i wynik mógłby być zupełnie inny ale nieskuteczność zawodników Akademii spowodowała, iż wynik 6:2 dla zawodników Polonii jest co prawda sprawiedliwy, ponieważ wykazali się oni większą skutecznością w sytuacjach podbramkowych, ale na boisku w samych umiejętnościach i zaangażowaniu nie było tej różnicy aż tak mocno widać.

Bramki dla Polonii: Aleksander Kluczyński 2,7,21 minuta, Adam Rozwora 10 i 20 minuta, Marcel Scholz 9 minuta

Bramki dla Red Box P.A: Mateusz Bałuta 8 minuta, Michał Rogoziński 19 minuta.

8.Warta I Poznań -Oranje Sport 2:9

Kolejny mecz w którym ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Oranje Sport na czele z Denisem Andrzejewskim zdobywca w tym spotkaniu aż 4 bramek!Hattrick ustrzelił Robert Jęcz a dwie bramki dołożył Filip Beczkiewicz. Trzeba przyznać,iż drużyna Oranje jest niezwykle zgrana ze sobą.Wpływ na taką sytuacje ma z pewnością fakt długiej wspólnej gry w praktycznie nie zmienionym składzie osobowym na wielu turniejach oraz lidze halowej.

Bramki dla Oranje Sport: Denis Andrzejewski 3,6,7,8 minuta, Robert Jęcz 1,5,14 minuta, Filip Beczkiewicz 9,17 minuta.

Bramki dla Warty I: Mateusz Wójciak 7 minuta, Dominik Grynik 8 minuta.

9.UKS Szóstka Śrem – TPS Winogrady Poznań 0:15

Ostatnie sobotnie spotkanie i pogrom zespołu TPS Winogrady! Zawodnicy ze Śremu pod wodzą trenera Adama Galasa zaaplikowali aż 15 bramek swoim przeciwnikom! Do przerwy wynik 6:0 i to z pewnością odebrało już ochotę do gry zawodników TPS Winogrady ale wynik 0:15 nie powinien się przytrafić młodym piłkarzom z poznańskich Winograd. Warto odnotowac, iż po 5 bramek w tym spotkaniu zdobyli Damian Kołtyński oraz Hubert Osiewicz!

Bramki dla UKS Szóstka Śrem:Damian Kołtyński 3,5,7,13,21 minuta,Hubert Osiewicz 7,10,15,16,19 minuta, Michał Wojciechowski 6,14 minuta, Jakub Tomaszkiewicz 14 minuta.

Kolejna seria gier już w najbliższą sobotę 31 stycznia 2015 roku. Terminarz oraz aktualna tabela rozgrywek już w środę na stronie: www.reboxpilkarskaakademia.pl