730 992 150 akademia@rbsport.pl

SKF Red Box Poznań -GSS Grodzisk Wielkopolski 11-2 (8-2)

W środę wieczorem młodzi zawodnicy trenera Łukasza Marka z rocznika 2006 rozgrywali przełożone spotkanie z zespołem GSS Grodzisk Wielkopolski.Pierwotnie spotkanie to było zaplanowane na 19 czerwca , ale na prośbę trenera zespołu z Grodziska zostało rozegrane wcześniej.Już od samego początku meczu stroną przeważająca byli nasi zawodnicy, co szybko przyniosło efekt w postaci bramek.Już po pierwszej połowie mieliśmy hokejowy wynik bo aż  8-2 dla naszego zespołu! Bramki w pierwszej połowie zdobyli: 6 goli najlepszy strzelec naszego zespołu Benjamin Jabłoński oraz 2 gole Oskar Nawrocik. Po przerwie tempo meczu wyraźnie osłabło i zobaczyliśmy już tylko trzy trafienia naszego zespołu.Oskar Nawrocik dołożył dwa trafienia a jedną bramkę  po powrocie po kontuzji dołożył Cyprian Nfengwang Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę

5 czerwca o godzinie 11:00 podejmować będziemy zespół Polonii Poznań.