Tym razem swoją obecnością zaszczyciło nas po 10 zespołów w obu kategoriach wiekowych występujących tego dnia. W obu rocznikach całą stawkę zespołów podzieliliśmy na dwie grupy po 5 drużyn, rywalizując każdy z każdym, a zajęte miejsca w grupie decydowały o dalszych losach w fazie pucharowej. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wspólnie z Red Box Piłkarską Akademią wesprzeć ten szczytny cel w sposób najbliższy sercom młodych uczestników.
Przedstawiamy wszystkie wyniki rozegranych meczów w niedziele:

ROCZNIK 2012

GRUPA – A
WARTA POZNAŃ I
UKS ORLIK
KS LIPNO STĘSZEW
TPS WINOGRADY
RED BOX PA CZERWONI

WYNIKI:

Warta Poznań I – Red Box PA Czerwoni     5:0
Lipno Stęszew – TPS Winogrady                 1:0
Warta Poznań I – UKS Orlik                         0:1
Lipno Stęszew – Red Box PA Czerwoni       4:0
UKS Orlik – TPS Winogrady                          2:0
Warta Poznań I – Lipno Stęszew                  2:2
UKS Orlik – Red Box PA Czerwoni               6:0
Warta Poznań I – TPS Winogrady                0:0
Lipno Stęszew – UKS Orlik                           1:0
TPS Winogrady – Red Box PA Czerwoni      0:1

TABELA – GRUPA A

  1. KS LIPNO STĘSZEW 10 8:2
  2. UKS ORLIK POZNAŃ 9 9:1
  3. WARTA POZNAŃ I 5 7:3
  4. RED BOX PA CZERWONI 3 1:15
  5. TPS WINOGRADY   1 0:4

 

GRUPA – B
SP 2 LUBOŃ
RED BOX PA BIALI
SMP WICHNIAREK
WARTA POZNAŃ II
ROKITA ROKIETNICA

WYNIKI:
SP 2 Luboń – Rokita Rokietnica                   1:0
Red Box PA Biali – Warta Poznań II             1:1
SP 2 Luboń – SMP Wichniarek                     4:0
Red Box PA Biali – Rokita Rokietnica          0:0
SMP Wichniarek – Warta Poznań II              0:5
SP 2 Luboń – Red Box PA Biali                    1:0
SMP Wichniarek – Rokita Rokietnica            1:2
SP 2 Luboń – Warta Poznań II                     0:2
Red Box PA Biali – SMP Wichniarek            2:0
Warta Poznań II – Rokita Rokietnica             2:0

TABELA – GRUPA B

  1. WARTA POZNAŃ II 10 10:1
  2. SP 2 LUBOŃ 9 6:2
  3. RED BOX PA BIALI 5 3:2
  4. ROKITA ROKIETNICA 3 2:4
  5. SMP WICHNIAREK 0 1:13

RYWALIZACJA O MIEJSCE 9
TPS Winogrady – SMP Wichniarek               1:0

RYWALIZACJA O MIEJSCE 7
Rokita Rokietnica – Red Box PA Czerwoni   2:0

RYWALIZACJA O MIEJSCE 5
Warta Poznań I – Red Box PA Biali              3:0

I PÓŁFINAŁ:
SP 2 Luboń – KS Lipno Stęszew                  0:0 k. 4:3

II PÓŁFINAŁ:
Warta Poznań II – UKS Orlik Poznań            1:0

MECZ O MIEJSCE 3
UKS Orlik Poznań – KS Lipno Stęszew        3:2

MECZ O MIEJSCE 1
Warta Poznań II – SP 2 Luboń                      1:0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYN:

  1. Warta Poznań II
  2. SP 2 Luboń
  3. UKS Orlik Poznań
  4. KS Lipno Stęszew
  5. Warta Poznań I
  6. Red Box PA Biali
  7. Rokita Rokietnica
  8. Red Box PA Czerwoni
  9. TPS Winogrady
  10. SMP Wichniarek

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Najlepszy Bramkarz:             Alicja Kowal              (SP 2 Luboń)
Król Strzelców:                       Jurek Dalz                 (UKS Orlik Poznań)
Najlepszy Zawodnik:             Ryszard Nawrocki    (KS Lipno Stęszew)


ROCZNIK 2010

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK

GRUPA – A
SMP WICHNIAREK
KS LIPNO STĘSZEW I
RED BOX PA CZERWONI
SP 2 LUBOŃ II
UKS LUSOWO

WYNIKI:

SMP Wichniarek – Red Box PA Czerwoni   2:0
UKS Lusowo – KS Lipno Stęszew I              3:0
SMP Wichniarek – SP 2 Luboń II                  2:0
UKS Lusowo – Red Box PA Czerwoni         2:0
SP 2 Luboń II – KS Lipno Stęszew I             0:1
SMP Wichniarek – UKS Lusowo                   0:6
SP 2 Luboń II – Red Box PA Czerwoni         0:2
SMP Wichniarek – KS Lipno Stęszew I        3:0
UKS Lusowo – SP 2 Luboń II                       6:0
KS Lipno Stęszew I – RB PA Czerwoni         0:3

TABELA – GRUPA A

  1. UKS LUSOWO 12 17:0
  2. SMP WICHNIAREK             9          7:6
  3. RED BOX PA CZERWONI   6          5:4
  4. KS LIPNO STĘSZEW I             3          1:9
  5. SP 2 LUBOŃ II             0          0:11

GRUPA – B

KS LIPNO STĘSZEW II
SP 2 LUBOŃ I
UKS ŚREM
RED BOX PA BIALI
ROKITA ROKIETNICA

WYNIKI:

SP 2 Luboń I – Rokita Rokietnica                 0:1
Red Box PA Biali – UKS Śrem                      0:4
SP 2 Luboń I – KS Lipno Stęszew II             0:0
Red Box PA Biali – Rokita Rokietnica          1:1
KS Lipno Stęszew II – UKS Śrem                 1:1
SP 2 Luboń I – Red Box PA Biali                  1:0
KS Lipno Stęszew II – Rokita Rokietnica      0:0
SP 2 Luboń I – UKS Śrem                            1:1
Red Box PA Biali – KS Lipno Stęszew II      0:2
UKS Śrem – Rokita Rokietnica                     1:0

TABELA – GRUPA B

  1. UKS ŚREM 8 7:2
  2. KS LIPNO STĘSZEW II 6 3:1
  3. ROKITA ROKIETNICA 5 2:2
  4. SP 2 LUBOŃ I 5 2:2
  5. RED BOX PA BIALI 1 1:8

RYWALIZACJA O MIEJSCE 9
Red Box PA Biali – SP 2 Luboń II                 2:0

RYWALIZACJA O MIEJSCE 7
Lipno Stęszew I – SP 2 Luboń I                    0:0 k. 3:2

RYWALIZACJA O MIEJSCE 5
Red Box PA Czerwoni – Rokita Rokietnica 3:1

I PÓŁFINAŁ:
UKS Lusowo – KS Lipno Stęszew II              1:0

II PÓŁFINAŁ:
UKS Śrem – SMP Wichniarek                      2:1

MECZ O MIEJSCE 3
KS Lipno Stęszew II – SMP Wichniarek        4:0

MECZ O MIEJSCE 1
UKS Śrem – UKS Lusowo                            3:0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYN:

  1. UKS Śrem
  2. UKS Lusowo
  3. KS Lipno Stęszew II
  4. SMP Wichniarek
  5. Red Box PA Czerwoni
  6. Rokita Rokietnica
  7. Lipno Stęszew I
  8. SP 2 Luboń I
  9. Red Box PA Biali
  10. SP 2 Luboń II

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Najlepszy Bramkarz:              Adam Śmiejczak      (UKS Śrem)
Król Strzelców:                       Krzysztof Berbecki (UKS Lusowo)
Najlepszy Zawodnik:              Mikołaj Nowicki        (SMP Wichniarek)