730 992 150 akademia@rbsport.pl

W niedzielę dwa nasze zespoły odniosły kolejne zwycięstwa w rozgrywkach ligowych!

III liga okręgowa,Orlik E-2,grupa 10

SKF Red Box Poznań -Przemysław Poznań

W meczu na szczycie tabeli w kategorii Orlik zawodnicy trenera Łukasza Marka z rocznika 2006 rozbili liderujący do tej pory zespół Przemysława Poznań aż 9-1! W pierwszym spotkaniu tych drużyn Przemysław wygrał na swoim boisku 3-1 i rewanżowe spotkanie zapowiadało się niezwykle emocjonująco.Jednak emocje mieliśmy tylko w pierwszej połowie spotkanie po której wynik 2-1 wcale nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa naszego zespołu.Jednak druga połowa meczu to już pokaz siły młodych zawodników naszej akademii a zespól rywala z każdą minutą miał coraz mniej ochoty do gry i kolejne bramki były tylko kwestia czasu.Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 9-1 i zawodnicy trenera Łukasza Marka objęli samodzielne prowadzenie w tabeli! Teraz przed naszym zespołem kolejny mecz już w środę 25 maja o godzinie 19:00 zagramy rewanżowe spotkanie z zespołem GSS Grodzisk Wielkopolski.

PICT_20160522_111246

PICT_20160522_110128

PICT_20160522_111332

III liga okręgowa, Młodzik D-2,grupa 4

Polonia II Środa Wielkopolska -SKF Red Box Poznań 0-3 (0-2)

Bramki :Mateusz Doczekalski 2 gole, Wojciech Zachciał 1 gol

W wyjazdowym meczu w Środzie Wielkopolskiej z  dobrej strony pokazali się zawodnicy z rocznika 2004/05 prowadzeni przez trenera Piotrka Schulze.Zwycięstwo 3-0 naszego zespołu było najniższym wymiarem kary dla zespołu gospodarzy.Mimo pewnego zwycięstwa można mieć troszkę pretensji do naszych zawodników o nieskuteczność w tym spotkaniu, ponieważ wynik powinien być dużo wyższy! Trzeba jednak przyznać  naszym zawodnikom, iż przez całe spotkanie mieli pełną kontrolę nad sytuacją na boisku.

Kolejny mecz ligowy dopiero 4 czerwca o godzinie 14:30 podejmować będziemy na swoim boisku zespół Lubońskiego Klubu Sportowego.Zanim jednak powalczymy o ligowe punkty we wtorek 24 maja rozegramy mecz sparingowy w Suchym Lesie.Zbiórka o godzinie 16:30 na boisku przy ulicy Konwaliowej.